Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türk Hava Yolları Bogota ve Panama City Uçak seferleri - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Türk Hava Yolları Bogota ve Panama City Uçak seferleri

TÜRK Hava Yolları'nın (THY), 287'inci uçuş noktası Amerika kıtasında Kolombiya'da Bogota ve Panama'da Panama City oldu.

THY'nin TK-175-sefer sayılı, TC-LJC tescilli Boeing 777-300ER tipi uçakla yapılan ilk seferde uçak İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 02.10'te kalktı. 316 yolcunun katıldığı ilk uçuşa THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, THY yöneticileri ve basın mensupları eşlik etti.

 

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 02.10'da kalkan THY'nin Boeing 777-300ER uçağı, saat 08.00'de Bogota'ya teker koyacak. Ardından da 09.30'da havalanıp saat 11.00'de Panama City'ye inecek. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan gidiş günleri Çarşamba, Cuma ve Pazar. Dönüş uçuşunda ise öğlen 12.30'da Panama'dan kalkacak uçak, 14.00'de Bogota'ya inecek. Burada yolcu aldıktan sonra İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçmak üzere havalanacak. Uçak ertesi gün saat 09.25'te Atatürk Havalimanı'na inecek.

 

Öte yandan uçak biletlerinin İstanbul - Bogota, 890 dolardan, İstanbul-Panama 1100 dolardan vergiler dâhil gidiş dönüş olarak satışa sunuldu.
Türk Hava Yolları rotalarına yeni uçuş noktaları ekledi. Buna göre THY uçakları bundan böyle Kolombiya'nın Bogota şehrine ve oradan da Panama'nın Panama City şehrine uçacak.
Türk Hava Yolları Bogota ve Panama City Uçak seferleri Haberi Oku, Türk Hava Yolları Bogota ve Panama City Uçak seferleri Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Bogota Uçak Bileti al » Panama City Uçak bileti al » Bogota Uçak seferleri » Panama City Uçak seferleri
Etiketler » Bogota Uçak Bileti al   » Panama City Uçak bileti al   » Bogota Uçak seferleri   » Panama City Uçak seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping