Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Air Canada Toronto - İstanbul Uçak Bileti Al Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Air Canada Toronto - İstanbul Uçak Bileti Al


Kanadalı havayolu şirketi Air Canada, Toronto-İstanbul tarifeli seferini ilk kez Boeing 787 Dreamliner ile yaptı.

 

Kanada'nın Toronto kentinden 245 yolcusuyla İstanbul'a hareket eden tarifeli uçak, Atatürk Havalimanında itfaiyenin su takıyla karşılandı.

 

Kanada'nın İstanbul Başkonsolosu Andrew Smith, Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever ile bazı davetlilerin katıldığı karşılama töreninde yolculara lokum ikram edildi.

 

Smith ile Konuksever, daha sonra uçakta görevli kabin ve kokpit ekibine çiçek vererek, açılış kurdelesini kesti.

 

Başkonsolos Smith, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İstanbul'dan Toronto'ya direkt seferlerin iki ülke arasındaki ilişkilerin daha da gelişmesi açısından çok önemli olduğunu söyledi.

 

Smith, yeni uçakla yapılacak seferle iki ülke arasında eğitim, ekonomi ve diğer alanlarında büyüme beklediklerini kaydetti.

 

Air Canada Türkiye Genel Müdürü Konuksever de İstanbul'a direkt seferlere 2013 yılında başladıklarını belirtti.

 

Konuksever, bugün de rüya uçak olarak bilinen "Dreamliner" ile ilk kez sefer yaptıklarını anımsatarak, "Tüm yıl boyunca Boeing 787 Dreamliner ile seferlerinin gerçekleştiren tek Kuzey Amerikalı havayolu şirketiyiz." dedi.

 

Hazirandan itibaren her gün karşılıklı direkt seferlere başlayacaklarını ifade eden Konuksever, şöyle devam etti:

 

"Sonbaharda, ekim ayı itibarıyla Dreamliner ile seferleri daha da azaltacağız ancak her gün müşterilerimize direkt seferler sunabiliyoruz. Çünkü iş ortaklarımız var. Türk Hava Yolları (THY) ile de ortak uçuşlarımız var. Bu şekilde müşterilerimiz aslında Toronto hattında her gün Air Canada uçuşu bulabiliyorlar. Ancak tabii ki Dreamliner'ı tecrübe etmek isteyenler özellikle bu seferleri seçebilirler. Sabah 11.15'te İstanbul'dan kalkarak, Toronto'ya öğleden sonra varan seferimiz de mevcut."

 

Air Canada için dizayn edilen 3 kabinden oluşan B-787 Dreamliner uçağı, konfor, yeni teknoloji, daha az türbülans, daha fazla oksijen ve üst düzey kalitede yeme, içme ve kabin hizmeti sunuyor. Ayrıca yolcular, çevreci, daha az yakıt tüketen ve karbon emisyonu en düşük olan ileri teknoloji uçaklarla uçuş deneyimi yaşıyor.
 
 
Kanadalı havayolu şirketinin, ilk kez Boeing 787 Dreamliner ile yaptığı Toronto-İstanbul tarifeli seferine katılan yolcular, Atatürk Havalimanında itfaiyenin su takıyla karşılandı

Air Canada Toronto - İstanbul Uçak Bileti Al Haberini Oku, Air Canada Toronto - İstanbul Uçak Bileti Al Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Toronto - İstanbul Uçak Bileti Al » Toronto - İstanbul Uçak seferleri » Toronto - İstanbul Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Toronto - İstanbul Uçak Bileti Al   » Toronto - İstanbul Uçak seferleri   » Toronto - İstanbul Uçak bileti fiyatları  
Google ARA: Air Canada Toronto - İstanbul Uçak Bileti Al

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping