Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Air Canada, Türkiye'de hedef büyütmeye devam ediyor - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Air Canada, Türkiye'de hedef büyütmeye devam ediyor

Kanada'nın en büyük ve ödüllü havayolu şirketi Air Canada, Türkiye'de hedefini büyütmeye devam ediyor. Air Canada 2 Mayıs 2016'dan itibaren artık İstanbul-Toronto direkt seferlerini en son teknoloji harikasi B787 Dreamliner uçakları ile gerçekleştirecek.

2 Mayıs'tan itibaren İstanbul seferlerini B787 Dreamliner ile yapacak olan Türkiye pazarında ürün ve hizmetlerini en son teknoloji Dreamliner uçaklarıyla güçlendiren Air Canada, hizmet kalitesini daha ileri taşımaya devam ediyor.

Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever

Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever, İstanbul - Toronto seferlerinin bundan sonra Dreamliner ile gerçekleştirilmesiyle ilgili, "Dreamliner... Adı üstünde rüya uçak ve teknolojinin ulaştığı son nokta. Türkiye'ye 787 Dreamliner'ı tarifeli sefer olarak getiren ilk Kuzey Amerika'lı şirket olarak büyük gurur duymaktayız. Türkiye pazarına vermiş olduğumuz önemin göstergesi olan yeni yatırımımız ile uluslararası iş ve turistik amaçlı seyahat eden müşterilerimize teknoloji, konfor ve çevre duyarlılığı en üst düzeyde olan, kısacası bir uçakta hayal edilecek her şeyi barındıran uçağımız Air Canada 787 Dreamliner ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız" dedi. 

Air Canada B787 Dreamliner Özellikleri

Air Canada için özel dizayn edilmiş 3 kabinden oluşan Air Canada B787 Dreamliner uçağı, konfor, yeni teknoloji, daha az türbülans, daha fazla oksijen ve üst düzey kalitede yeme, içme ve kabin hizmeti sunuyor. Ayrıca çevreci, daha az yakıt tüketen ve karbon emisyonu en düşük olan ileri teknoloji Air Canada B787 Dreamliner uçakları yolcularına müthiş bir uçuş deneyimi vaad ediyor. 

Air Canada'nın B787 Dreamliner uçaklarında, yolcular için düşünülmüş olan ve her koltukta HD dokunmatik ekranın, USB güç kaynağının bulunduğu konforlu kabinleri de mevcut. Yolcular, 600'dan fazla film seçeneği ve en üst düzey kabin içi eğlence sistemiyle de yolculuklarına farklı bir boyut da kazandırmaya devam ediyor.

Air Canada'nın genel politikasında, müşteri memnuniyeti en asil ve birinci öncelik olarak belirlenmiş durumdadır. Son 5 senedir farklı kulvarlarda müşteriler tarafından da üst üste Kuzey Amerika'nın En İyi Havayolu Şirketi seçilmiştir. Skytrax Ödülleri'nde ise Kuzey Amerika En İyi Business Class Havayolu, En İyi Kuzey Amerika Havayolu Şirketi ve En İyi Kuzey Amerika Kabin Ekibi ödüllerini kazanmıştır.

Ayrıca Air Canada, Türk Hava Yolları ile Toronto hattında yaptığı ortak uçuşlarla, ortak mil kazanma ve harcama sistemi, bunun yanısıra Kuzey Atlantik Yatırım Ortağı Lufthansa ve United Airlines Havayolları ile Kuzey Amerika hatlarında ortak uçuşlar ve ortak programlarla çok geniş bir uçuş ağı sunmaktadır.

Kanada'nın en büyük ve ödüllü havayolu şirketi Air Canada, Türkiye'de hedefini büyütmeye devam ediyor. Air Canada 2 Mayıs 2016'dan itibaren artık İstanbul-Toronto direkt seferlerini en son teknoloji harikası B787 Dreamliner uçakları ile gerçekleştirecek.
Air Canada, Türkiye'de hedef büyütmeye devam ediyor Haberi Oku, Air Canada, Türkiye'de hedef büyütmeye devam ediyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Yurtdışı Uçak Bileti » Yurtdışı Uçak Seferleri » Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » Yurtdışı Uçak Bileti   » Yurtdışı Uçak Seferleri   » Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping