Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Balayı tatilini Kıbrıs'ta geçirmek için sebep çok - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Balayı tatilini Kıbrıs'ta geçirmek için sebep çok

Evlilik süreci çok heyecanlı ve keyifli olduğu kadar aynı zamanda yorucu ve stresli... Hayatınızın en mutlu gününe hazırlanırken bir yandan her şeyin dört dörtlük olmasını isteyip bunun heyecanıyla koşturuyorsunuz. Gelinlik ve damatlık seçimi, düğün yeri, kına hatırası, ev bulma çabası, mobilya seçimleri derken hummalı bir çalışma içine giriyor ve stresin de etkisiyle ekstra yoruluyorsunuz. Dolayısıyla en güzel balayı tatilini sonuna kadar hak ediyorsunuz. Kıbrıs Balayı Otelleri

Balayı tatili seçimi, bu sürecin bir parçası olmakla birlikte aslında işin en keyifli kısmı. Buna karar vermeden önce düşünmeniz gereken nasıl bir balayı tatili istediğiniz... Sakin ve huzurlu mu yoksa eğlenceli ve hareketli mi? Yurt içi mi yurt dışı mı? Yurt dışı ise yakın ülkeler mi yoksa uzak diyarlar mı? Bunlara karar verebildikten sonra işiniz kolaylaşıyor aslında... Eğer siz de pek çok çift gibi "Yurt dışı olsun ama yakınlar olsun..." diyenlerdenseniz Kıbrıs'ı düşünmez misiniz?

Akdeniz'in berrak sularında uzanan Kıbrıs; insanın içini ısıtan iklimi, nefis doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri, uzun kumsalları ve eğlence ile konforun bir arada bulunduğu Kıbrıs balayı otelleri ile düğün sonrası tatilleri için biçilmiş kaftan! Düşünsenize, sıcacık Akdeniz havası eşliğinde, sevdiğinizle birlikte havuzda ya da denizde yüzmenin tadını çıkarıyorsunuz... Kıbrıs'ın arnavut kaldırımlı dar sokaklarını el ele geziyorsunuz... Tarihi zenginliklerini keşfe çıkıyor ve harika fotoğraflar çekiyorsunuz. Gece olunca Kıbrıs'ın meşhur oyun salonlarında şansınızı sınıyor ya da gece kulüplerinde kendinizi müziğin ritmine bırakıyorsunuz... Yani dinlence ve eğlence bir arada, sizce de kulağa çok hoş gelmiyor mu?

Kıbrıs Tatili

Kıbrıs'a kendi imkanlarınızla uçabileceğiniz gibi dilerseniz Kıbrıs turları ile de gidebilirsiniz. Genelde uçak bileti ve havalimanı transferinin dahil olduğu bu Kıbrıs turları daha hesaplı oluyor. Düğün için yaptığınız onca masraftan sonra bu turlar size ilaç gibi gelebilir...

Kıbrıs'ta gezilecek yerler açısından oldukça zengindir. Girne Kalesi, Girne Yat Limanı, Bellapais Manastırı, St. Hilarion Kalesi, Batık Gemi Müzesi, Bufavento Kalesi, Mavi Köşk, Selimiye Cami, Bedesten, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Çıkarma Anıtı/Plajı, Mucize Türk Tankı, Alevkaya Piknik Alanı, Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Camii (Eski Katedral), Glapsides Plajı, Derviş Paşa Konağı, Tarihi Büyük Han,Tarihi Bandabulya Çarşısı, Lokmacı Kapısı, Girne Kapısı, Lefkoşa Surları ve Yiğitler Burcu Parkı Kıbrıs'ta görülecek yerler arasındadır.

Kıbrıs yemeklerinden bahsedecek olursak tüm damak zevklerine hitap eden adada istenilen her çeşit yemeği bulabilirsiniz. Pek çok kültürden etkilenen ada mutfağının kendine özgü lezzetleri olduğu söylenemez. Bunun yanı sıra Kıbrıs'a gittiğinizde hellim peyniri özellikle tadılması gerekendir.

Balayı için tercihinizi bu güzel adadan yana kullanacaksanız, #39;un zengin Kıbrıs otelleri arasında yer alan Kıbrıs balayı otelleri listesine göz atıp, kaçırılmayacak fırsatlardan faydalanarak unutulmaz bir balayı yaşayabilirsiniz. Ya da dilerseniz Kıbrıs turları ile Yavru Vatan'da hesaplı tatil yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kıbrıs Balayı Otelleri

 

En Ucuz Uçak Bileti Alabileceğiniz Adres

www.ucakbiletiall.net  

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Evlilik süreci çok heyecanlı ve keyifli olduğu kadar aynı zamanda yorucu ve stresli... Hayatınızın en mutlu gününe hazırlanırken bir yandan her şeyin dört dörtlük olmasını isteyip bunun heyecanıyla koşturuyorsunuz. Gelinlik ve damatlık seçimi, düğün yeri, kına hatırası, ev bulma çabası, mobilya seçimleri derken hummalı bir çalışma içine giriyor ve stresin de etkisiyle ekstra yoruluyorsunuz. Dolayısıyla en güzel balayı tatilini sonuna kadar hak ediyorsunuz.
Balayı tatilini Kıbrıs'ta geçirmek için sebep çok Haberi Oku, Balayı tatilini Kıbrıs'ta geçirmek için sebep çok Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kıbrıs Uçak Bileti Al » Kıbrıs Uçak Seferleri » Kıbrıs Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Kıbrıs Uçak Bileti Al   » Kıbrıs Uçak Seferleri   » Kıbrıs Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping