Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Yalnız Gezmek İçin En Güzel 8 Şehir - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Yalnız Gezmek İçin En Güzel 8 Şehir

Dublin, İrlanda

Seyahat eden kitap kurtları için, Oscar Wilde, James Joyce ve Bram Stoker gibi önemli yazarların bir zamanlar ikamet ettiği taş döşeli ara sokaklardan, tarihi çan kulelerinden ve George dönemi kasaba evlerinden geçen şehir turları bulunuyor.

Fotoğraf: You've been to Dublin... but have you been to the "Real Capital of Ireland" ?
http://huff.to/Q8z9S3 - Overlooked European cities to visit in your lifetime

#cork #europeanvacation 

[Photo Credit: Image Source via +Getty Images] 

Havana, Küba

Turistlerin güvenliği çok ciddiye alınıyor. Polisler, kalabalık mahallelerde en iyi şarap ve akşam yemeğinin nerede bulunabileceği konusunda tavsiyeler verebiliyor ve çok dil biliyorlar.

Fotoğraf: Havana - Cuba

Fiji

Fiji'nin yerlileri güler yüzleri ve misafirperverlikleri ile tanınır, özellikle de yalnız seyahat edenlere karşı. Kasabada bir akşam geçirip, yeni arkadaşlar edinip, taze bir tabak Kokoda’yı (Fiji’ye özel bir tür balık salatası) kaşıklarken, Fijililerin kaygılardan uzak yaşama biçimleri görülebilir.

Fotoğraf: Today's Daily Escape is from Fiji. http://bit.ly/1L1Uovv

Toronto, Kanada

Yalnız seyahat edenler, 140 dilin konuşulduğu, 5,7 milyon nüfusa sahip (Bu nüfusun yarıdan fazlası Kanada dışından göç edenler) bu “dünyanın en multikültürel şehrinde” kendini evinde hissedecektir.

Thimpu, Butan

Butan, sadece 30 yıldan beri uluslararası turistlere açık ve bu nedenle hala kısmen Batı’nın etkisine girmeden kalabildi. Aslında, ülke kökleri ve kültürü konusunda o kadar korumacı ki, ülkeye ziyaret sadece bu mistik Budist krallığını merak eden seyahatçilere egzotik geziler sunan önceden onaylanmış seyahat grupları sayesinde sağlanabiliyor.

Fotoğraf: Wonder mountain. ..Toronto. ..Canada

Juneau, Alaska

Burayı her yıl ziyaret eden 2 milyon turistin yüzde 20’si dünyanın getirdiği kaostan kurtulmak, muhteşem güzellikteki buzulların doldurduğu uçsuz bucaksız boşluğu seyretmek, İsviçre’nin bir buçuk katı büyüklüğündeki ulusal parkları gezmek veya sadece boz ayılarla takılmak için gelen yalnız seyahatçilerden oluşuyor.

Fotoğraf: JUNEAU - ALASKA

Queenstown, Yeni Zelanda

Yurtdışından gelen turistlere en sıcak davranan ülkeler konusunda Dünya Ekonomi Forumu’nun anketinde İzlanda’nın hemen arkasından ikinci olan Yeni Zelanda, yalnız seyahatçilerin kendileri gibi eğlence arayan diğer dünya gezginlerini kolayca bulabileceği, çok sıcakkanlı bir ülke... Başkent Wellington’da Yüzüklerin Efendisi ile ilgili pek çok hatıra olsa da, gerçek maceraperestlerin tercihi Queenstown’dır. Rafting, hava dalışı, bungee jumping gibi aktivitelerin ve Remarkables sıradağlarının üzerindeki kayak merkezlerinin tadını çıkarmak üzere her yıl gruplar halinde veya yalnız başına bir milyon turistin ziyaret ettiği bu göl kıyısı kasabası ‘Dünyanın Macera Başkenti’ unvanını hak ediyor.

Fotoğraf: Queenstown, New Zealand.

Göteborg, İsveç

Avrupa’nın en gösterişli bitki merkezlerinden olan Göteborg Botanik Bahçeleri’nden yayılan muhteşem kokular, Stora Saluhallen yiyecek pazarından paketlenmiş birkaç atıştırmalık ve Paddan Tekne Turu... Şehrin 17. yüzyıldan kalma kanallarından ve tam 20 köprünün altından geçilen bu deniz yolculuğu turistler için birebir.

Fotoğraf: 17 April 2016. Gothenburg, Sweden. #sweden   #scandinavia   #gothenburg  

En Ucuz Uçak Bileti Alabileceğiniz Adres

www.ucakbiletiall.net  

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Yalnız Gezmek İçin En Güzel 8 Şehir Haberi Oku, Yalnız Gezmek İçin En Güzel 8 Şehir Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »En Ucuz Uçak Bileti » En Ucuz Uçak Bileti Satış sitesi » Uçak Seferleri Sorgulama
Etiketler » En Ucuz Uçak Bileti   » En Ucuz Uçak Bileti Satış sitesi   » Uçak Seferleri Sorgulama  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping