Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Amerika'da Gezilecek 11 Doğa Harikası Yer - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Amerika'da Gezilecek 11 Doğa Harikası Yer

Eğer bir gün sizin de yolunuz Amerika'ya düşerse, bu güzelim yerleri görmeden sakın dönmeyin deriz.
Bağlantı
1. CAESARS HEAD STATE PARK
 
 
Fotoğraf: Between Heaven and Earth Caesars Head State Park SC
Amerika'nın Kuzey Karolina eyaleti sınırları içerisinde olan bu parka bir kaya yolunu geçerek ulaşabiliyorsunuz. Deniz seviyesinden yaklaşık bin metre yükseklikte olan bu parkın adı bir dağcı köpeğinin adından geliyor.
Bağlantı
2. CHARLESTON HISTORIC DISTRICT
 
 
Fotoğraf: Pineapple Fountain at Twilight, Charleston, South Carolina One of the most eye-catching fountains in the whole city, Charleston's famous Pineapple Fountain stands in Waterfront Park, in the downtown district. The Pineapple Fountain has become one of the city's most photographed landmarks and symbolizes hospitality. (world-guides.com) © Dawna Moore ~ www.dawnamoorephotography.com ~
Tek tek evlerin birleşimiyle oluşan bu bölge, Kuzey Karolina'nın kalbi konumundadır. 18. ve 19. yüzyıldan kalma bu evlerin oluşturduğu muazzam görüntü mutlaka görülmeye değerdir. Unutulmaz bir yurtdışı tatili yapacağınız bu yerde çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.
Bağlantı
3. CONGAREE NATIONAL PARK
 
 
Fotoğraf: The way through the marshes, Congaree National Park#usa #nationalpark #way #pathway #landscape #nature #green #plants #wildflowers #tourismus #travel #holiday #vacation
Amerika'nın en büyük ormanlarından biri olan Congaree Ulusal Parkı, dünyadaki en yüksek ılıman iklimi ağaçlarına ev sahipliği yapan bu orman 1969 yılından bugüne her geçen gün daha da zenginleşen bitki örtüsüyle misafirlerine yeşillikler içinde bir ziyafet sunuyor. Parkın içerisinde bir de nehir bulunuyor ki, görülmeye değer. Parkın bir kısmı ise vahşi ve doğal yaşam alanı olarak ilan edilmiş.
Bağlantı
4. HILTON HEAD ISLAND
 
Fotoğraf: Today's Daily Escape is from South Beach Marina in Hilton Head Island, SC. http://bit.ly/13wsrnI
Amerika'nın tatil yerleri arasında olan bu ada, Atlantik Okyanusu üzerinde yer alıyor ve 19 kilometrelik bir sahil alanı bulunuyor. Her yıl milyonlarca tatilcinin akın ettiği bu ada, ülkenin en önemli turizm gelirlerinden de birini oluşturuyor.
Bağlantı
5. HISTORIC DOWNTOWN BEAUFORT
 
 
Fotoğraf: #Beaufort, #North_CarolinaWith its quaint, tree-lined downtown and a colorful history—populated with plenty of fishermen, and even a fair share of pirates—this Inner Banks town won the survey thanks to its heavyweight small-town charm. Amerika'daki tarihi yerlerden biri olan bu bölge, 1969 yılından beri koruma altında. Edirne'nin köprülerine benzeyen bir mimari stiline sahip, evleri, bahçeleri, binaları ve mimari eserleriyle ünlü olan Historic Downtown, son dönemlerde Amerika'da huzur, sessizlik ve sakin bir hayat arayanların da gözdesi oluyor.
Bağlantı
6. HUNTING ISLAND STATE PARK
 
 
Fotoğraf: Hunting Island State Park - South Carolina

#love like beauty flower give our Soul the happiness
#if we put love water and flower three elements
#make our live saw pure water is a soul for Live
#love to complete live flower the beauty of live

#tulip #flower #colour #coloyrful #keukenhof #voilet #orange #red #yellow #nature #par
Avcılık Adası olarak çevirebileceğimiz Hunting Adası Milli Parkı 1935 yılından beri devlet parkı olarak kullanılmaktadır. Doğal güzellikleriyle ünlü olan bu yer, 19. yüzyıldan kalma bir fenere sahiptir. Parkın eşsiz güzellikteki plajları dünyadaki en güzel yerler listesi arasında da yer almıştır.
Bağlantı
7. MYRTLE BEACH
 
 
Fotoğraf: Today's Daily Escape is from Oceanfront Boardwalk in Myrtle Beach, South Carolina. http://bit.ly/1nPckMlAmerika'nın doğu kıyısında bir sahil şehri olan Myrtle Beach, eğlenceleri, otelleri ve kafeleriyle harika bir Amerika tatili yapmak isteyenlerin buluştuğu bir yer oluyor. Yıl boyunca 10 milyondan fazla ziyaretçi alan bu tatil yeri, geniş kumsalları ve ılıman iklimi nedeniyle önemli turizm yerlerindendir.
Bağlantı
8. OLD SHELDON CHURCH RUINS
 
 
Fotoğraf: Old Sheldon Church ruins and cemetery - Beaufort County, SC+Cemetery Saturday  #cemeterysaturday  with +Cristy Gibson and me!#oldsheldonchurch   #lowcountry   #southcarolina   #beaufortcounty  
Eski Sheldon Kilise Kalıntısı olarak görebileceğiniz bu bölgedeki kilise, önceden Prens William Parish Kilisesi olarak adlandırılıyordu. 1745 yılında inşa edilen Sheldon, Yunantarzı mimarisiyle bugün bile güzelliğini korumaya devam ediyor.
Bağlantı
9. SWAN LAKE IRIS GARDENS
 
 
Fotoğraf:
Iris Bahçeleri'nde bulunan Kuğu Gölü, sadece gölüyle değil Japonya'nın İris çiçekleriyle de ünlü bir bölgedir. Parkta birçok bitki ve kuğu bulunuyor. Harika fotoğraflar çekmek isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bir yerdir.
Bağlantı
10. WILDLIFE MANAGEMENT AREA
 
 
Fotoğraf: Every sunrise is an invitation for us to arise and brighten someone's day.” - Richelle E. Goodrich.Today's (2-17-2016) sunrise from the Lake Helena Wildlife Management Area. Looking forward to getting back here this spring in search of some sandhill cranes.
Yaban hayatın ve yemyeşil bir yerin ortasında kendinizi kaybedeceğiniz bir bölgedir burası. Yaban Hayatı Koruma Bölgesi olarak adlandırılan bu yer, geleneksel toprak sahiplerinin oluşturduğu bir komite tarafından yönetiliyor.
11. FORT SUMTER NATIONAL MONUMENT
 
 
 
Fotoğraf: The flags and cannon at #FortSumter .  This was a fun photo to take since I couldn't use my tripod if I wanted to get the flags.  I was on my knees and my back was practically touching the ground but I want to get the flags framed in the archway.You can see more of my work on my website:  http://CLCrowPhotography.com#hdr   #hdrphotography   #civilwar150   #civilwar   #nationalpark   #patriotic
Sadece tekne yardımıyla gidebileceğiniz bu ada, bir eğitim merkezi olarak da kullanılmakta. Sullivan Adası'nda bulunan bu yerdeki savaş dönemlerinden kalma sergiyi gezebilir ya da kale içerisinde düzenlenen etkinliklere denk gelirseniz, katılabilirsiniz.

En Ucuz Amerika Uçak Bileti Alabileceğiniz Adres

www.ucakbiletiall.net  

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Yurtdışı turları arasında hiç şüphesiz en ilgi çeken yerlerden biridir Amerika. Gökdelenleri, iş merkezleri, kafeleri ve köprüleriyle tatil fırsatları ve birbirinden güzel imkanların bir arada olduğu bu şehirde daha önce hiç duymadığınız ve görmediğiniz doğal güzelliklerden bahsedelim istedik.
Amerika'da Gezilecek 11 Doğa Harikası Yer Haberi Oku, Amerika'da Gezilecek 11 Doğa Harikası Yer Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Yurtdışı Uçak Bileti » Yurtdışı Uçak Seferleri » Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » Yurtdışı Uçak Bileti   » Yurtdışı Uçak Seferleri   » Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping