Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY ikinci el A380 teklifine nasıl bakıyor? - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY ikinci el A380 teklifine nasıl bakıyor?

Dubai’de düzenlenen Arabian Travel Market’te Gulf News’e konuşan THY’nin Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, dünyada ikinci el çok sayıda A380 uçağı bulunduğunu, birçok şirketin lease yöntemiyle bu uçakları THY vermek için kendileriyle görüştüğünü kaydetti.

Malezya Havayolları’nın A380 uçaklarıyla ilgili teklifini geri çevirdiklerini söyleyen Olmuştur, geniş gövdeli uçak tercihlerinin ne zaman netleşeceği ile ilgili soruya, “Doğru karar vermek için doğru zamanı bekliyoruz” cevabını verdi.

Olmuştur, Airbus’ın A380’nin yakıtta çok daha verimli yeni bir versiyonunu üretmesi halinde finansal kiralama yoluyla yoluyla uçakları almak için birçok seçenekleri bulunduğunu kaydetti.

"İSTANBUL’DAKİ CANLI BOMBA TURİST SAYISINI YÜZDE 20 DÜŞÜRDÜ"

Türkiye’ye yönelik terör ve İstanbul’daki canlı bomba saldırılarının yılın ilk çeyreğinde ülkeye gelen turist sayısında yüzde 20’lik bir düşüşe neden olduğunu hatırlatan Ahmet Olmuştur, düşürülen uçak krizi sonrası Rusya hatlarındaki yolcu kaybının yüzde 60’ları bulduğuna dikkat çekti.

THY, ABD, Çin ve Hindistan gibi uzak hatlarda kullanmak üzere Boeing 747-8 de dahil olmak üzere geniş gövdeli uçak arıyor. THY’nin A380’i leasing yöntemiyle alması halinde bu uçak için ikinci el pazarının açılabileceği yorumları yapılıyor. Airbus, son 16 ay içerisinde sadece 5 adet A380 satarken, British Airways’in de içinde bulunduğu IAG Grubu, 12 adet yeni siparişe ilave olarak kullanılmış 5-7 adet daha A380 alabileceğini açıklamıştı.

EMİRATES’TEN AİRBUS’A A380 İÇİN NEO ÇAĞRISI

A380’nin en büyük kullanıcısı olan Emirates Havayolları, Airbus’a, A380 uçağının “neo” modelini yapması çağrısında bulundu. Airbus, bu yönde gelen tekliflere kapıyı kapatmamakla birlikte neo modelinin ancak 2020 yılı ortalarında hazır olabileceğini belirtiyor. 

Kaynak: www.kokpit.aero
 
 
 
Mali açıdan sıkıntılı günler yaşayan Malezya Havayolları’nın “Airbus A380 tipi uçaklarını siz alın” önerisini geri çeviren Türk Hava Yolları, leasing yöntemiyle ikinci el A380 mi alacak?
THY ikinci el A380 teklifine nasıl bakıyor? Haberi Oku, THY ikinci el A380 teklifine nasıl bakıyor? Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping