Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Yeni hatları çok uygun fiyatlara uçun - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Yeni hatları çok uygun fiyatlara uçun

HANOİ: THY’nin Vietnam’daki ikinci uçuş noktası başkent Hanoi olacak. Seferler 27 Haziran’da başlıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 02.20’de kalkacak THY uçağı, aynı gün saat 15.20’de önce Hanoi’ye inecek. Bir saat yerde kalacak uçak, buradan Ho Chi Minh’e yani Saygon’a devam edecek. Seferler 29 Ekim’e kadar haftada 5 gün. Kış sezonuna geçilmesiyle uçuşlar her güne çıkacak.

Doğal güzellikleri ve UNESCO tarafından koruma altına alınan Ha Long Bay ile dikkat çeken Hanoi için THY Avrupa’dan ciddi transit trafik almayı hedefliyor. Bilet fiyatları ekonomi sınıfı, tüm vergi ve harçlar dâhil Hanoi için 709, Ho Chi Minh için de 649 dolardan başlıyor.

ATLANTA: ABD’de THY’nin dokuzuncu uçuş noktası olacak Atlanta 16 Mayıs’ta açılıyor. Haftanın her günü karşılıklı yapılacak seferlerde saat 13.30’da İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkacak THY uçağı aynı gün 19.30’da Atlanta’da. Aynı uçak saat 22.00’de İstanbul için kalkıp bir gün sonra yine  saat 22.00’de Atatürk Havalimanı’na inecek. Mayıs ayında Atlanta için gidiş-dönüş en ucuz fiyat şu an 2 bin 125 TL.

BOGOTA-PANAMA: THY’nin Amerika kıtasındaki yeni uçuş noktaları 4 Mayıs’tan itibaren Bogota ve Panama olacak. Haftanın üç günü karşılıklı yapılacak uçuşlarla THY uçağı önce Kolombiya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Bogota’ya, oradan da aktarma yapıp Panama’nın başkenti Panama City’ye devam edecek. Biletlerini 5 Mayıs’a kadar alanlar, her iki kente de ekonomi sınıfı, gidiş-dönüş tüm vergiler dahil 694 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

DENPASAR/BALİ: THY’nin Endonezya’daki ikinci noktası Jakarta’dan sonra Denpasar. Tatil merkezi olan Bali Adası’nın en büyük kenti olan Denpasar’a gerçekleşecek seferler uçak durumuna göre önümüzdeki ekim ayı sonunda başlaması planlanıyor.

BALKANLARDA İKİ YENİ NOKTA

THY, Hırvatistan’ın en güzel kentlerinden biri olan Dubrovnik’e 12 Mayıs’tan itibaren Perşembe, Salı ve Cumartesi günleri karşılıklı uçacak. THY’nin balkanlardaki bir yeni noktası 16 Haziran’dan itibaren Slovakya’da Kosice olacak. Hem Dubrovnik hem de Kosice’ye bilet fiyatları ekonomi sınıfı, gidiş-dönüş, tüm vergiler dâhil 99 dolardan başlıyor.

SABİHA GÖKÇEN’İN YENİ HATLARI

Son dönemde İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaptığı uçuşlara ağırlık veren THY, Cidde (Suudi Arabistan), Basra (Irak), Stockholm (İsveç) hatlarını açtı.

Sabiha Gökçen’in Ortadoğu pazarından ilk büyük şirketi Qatar Havayolları olmuştu. Ardından Emirates uçuşlarına başlamıştı. Emirates, bu hatta uçak tipini Airbus A330’dan Boeing 777’ye yükseltti. Etihad Havayolları da Abu Dhabi’den 1 Temmuz’dan itibaren Sabiha Gökçen’e uçmaya başlıyor. THY de Sabiha Gökçen-Abu Dhabi hattında 27 Haziran’dan itibaren sefer yapacak.

Cezayir Havayolları da Atatürk’ten sonra İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçmaya başladı. Haftalık 2 olan sefer sayısı 19 Haziran-11 Eylül arasında her güne çıkacak.

İZMİR’DEN DIŞ HAT ATAĞI

THY, yaz döneminde İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan çeşitli noktalara sefer başlatacak.  İzmir’den 30 Haziran’da Kuveyt (haftada 1 sefer), 1 Temmuz’da Hamburg (haftada 2 sefer), 2 Temmuz’da Berlin (hafdada 2 sefer), 8 Temmuz’da Münih (haftada 2 sefer), 10 Temmuz’da haftada bir gün Stuttgart seferleri yapılacak.

Onur Havayolları da İzmir’den haftada bir gün Nürnberg’e sefer gerçekleştirecek.

SUNEXPRESS’İN YENİ HATLARI

Lufthansa ile THY’nin ortak havayolu SunExpress yaz sezonunda Bodrum’dan Almanya’da hem Hanover hem Münih’e uçacak. Ayrıca Dalaman’dan Berlin Tegel, Antalya’dan Dublin yeni uçuşları yapılacak.

QATAR AVUSTRALYA’DA ADELAIDE’E UÇUYOR

Qatar Havayolları, Doha’dan 2 Mayıs’tan itibaren Güney Avustralya’nın en büyük kenti Adelaide’e sefer yapacak. Biletini 30 Nisan’a kadar alanlar, yüzde 35 indirim kazanıyor. Qatar Havayolları halen Melbourne, Perth ve Sydney’e sefer yapıyor.

Kaynak: www.hurriyet.com.tr
Bu yıl havayolları için yaz sezonu geçmişe göre daha sönük yaşansa da yeni hatlar bir bir açılıyor. Şirketler, ilk uçuşlar için özel fiyatlarla çıkıyor. Biletini erken alan bu yeni hatlarda uygun ücretlerle uçuşlar yapabilecek.
Yeni hatları çok uygun fiyatlara uçun Haberi Oku, Yeni hatları çok uygun fiyatlara uçun Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »En Ucuz Uçak Bileti » En Ucuz Uçak Bileti Satış sitesi » Uçak Seferleri Sorgulama
Etiketler » En Ucuz Uçak Bileti   » En Ucuz Uçak Bileti Satış sitesi   » Uçak Seferleri Sorgulama  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping