Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Borajet Adana - Stuttgart Uçak Bileti al Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Borajet Adana - Stuttgart Uçak Bileti al


Borajet yeni hatlarından biri olan Adana-Stuttgart uçuşlarıyla bahara merhaba diyor.
 
 6 Mayıs itibariyle her Cuma, 6 Haziran itibariyle ise her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Borajet Comfort Class veya Business Class uçuş seçenekleri sunarak, ücretsiz ve özel ikramlarla Adana-Stuttgart karşılıklı uçuşlarından yararlanılabilecek.
 
 
 

Stuttgart

 
Stuttgart, Almanya'nın altıncı büyük şehri, Baden-Württemberg eyaletinin başkenti ve en büyük belediyesi, Stuttgart vilayetinin (Regierungsbezirk) merkezi. Stuttgart Almanya'nın ticarette en aktif şehridir. 31 Aralık 2010 itibariyle nüfusu 606.588. Almanya'daki büyükşehirler arasında en dağlık olandır. Stuttgart Üniversitesi ve Hohenheim Üniversitesi, bu şehirde yer almaktadırlar.
Neckar nehri Stuttgart ile 1905'te birleşen Bad Cannstatt semtinden geçer, semtin içinde bir kaplıca bulunur. Ayrıca Türklerin en yoğun yaşadığı bölge yine Bad Cannstatt semtidir.
Stuttgart ilçesinde Porsche, Mercedes-Benz, Bosch, SAP gibi dünyaca ünlü dev şirketlerin genel merkezleri yer almaktadır.
Stuttgart önemli bir endüstri bölgesinin merkezidir. En önemli ürünler: Otomobil (Mercedes-Benz > (Daimler AG),Porsche) ve eklentiler (BOSCH), mühendislik, yayıncılık, elektronik, mimarlık. Stuttgart borsası Frankfurt'BEHR GMBH tan sonra Almanya'nın ikinci büyüğüdür. Ayrıca dünya lideri otomobil üretici firması Mercedes-Benz'in genel merkezi Stuttgart'da yer alır.
 
Stuttgart'ta iki üniversite bulunuyor. Stuttgart Üniversitesi'nde mühendislik, Hohenheim Üniversitesi tarım ve besleme bilgisi fakültelerine önem veriyor. Ayrıca bir müzik ve bir güzel sanatlar akademisi ve çeşitli yüksek meslek okulları (Fachhochschulen) var. Üstelik Fraunhofer ve Max-Planck-Gesellschaft'ın çeşitli araştırma merkezleri Stuttgart'ta bulunuyor.
Almanya'nın en büyük Medya Üniversitesi HdM (Hochschule der Medien) Stuttgart Vaihingen semtindedir. Stuttgart Württemberg Devlet Kütüphanesi dünyanın ikinci büyük kitab-i mukaddes ve muhteşem ortaçağ el yazmaları ve erken basıların bir koleksiyonu ihtiva ediyor. Ayrıca Württemberg Devlet Arşivi şehirde yerleşiyor.
Borajet yeni hatlarından biri olan Adana-Stuttgart uçuşlarıyla bahara merhaba diyor.

Borajet Adana - Stuttgart Uçak Bileti al Haberini Oku, Borajet Adana - Stuttgart Uçak Bileti al Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Adana - Stuttgart Uçak Bileti al » Adana - Stuttgart Uçak Bileti fiyatları » Adana - Stuttgart Uçak seferleri
Etiketler » Adana - Stuttgart Uçak Bileti al   » Adana - Stuttgart Uçak Bileti fiyatları   » Adana - Stuttgart Uçak seferleri  
Google ARA: Borajet Adana - Stuttgart Uçak Bileti al

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping