Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY İstanbul - Kosice Uçak Bileti al Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY İstanbul - Kosice Uçak Bileti al


16 Haziran günü başlayacak olan seferlerle ilgili olarak Slovakya’nın Kosice şehrinde gerçekleştirilen basın toplantısına katılan THY Orta Avrupa Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Fatih Cığal, THY Slovakya Ofisi Müdürü Levend Arısoy, Kosice Belediye Başkanı Richard Rasi, Uluslararası Kösice Havalimanı Genel Müdürü Michael Tmej, THY’nin yeni destinasyonu hakkında bilgiler verdi.

Kosice Belediye Başkanı Richard Rasi, THY yönetiminin aldığı bu kararın kendilerini çok mutlu ettiğini, İstanbul-Kosice seferleriyle birlikte hem şehirlerinin, hem de bölgelerinin ekonomik açıdan kalkınacağını ve THY’e teşekkür ettiklerini söyledi.

THY Başkan Yardımcısı Fatih Cığal, THY’nin 16 Haziran’da başlatacağı yeni seferi ile Kosice ve bölgeye başta ekonomi, kültür ve turizm konularında büyük katkılar sağlayacağını, bölgede yaşayanların İstanbul’a gelmek için bundan böyle yüzlerce kilometre yol yapmak zorunda kalmadan Kosice’den rahatlıkla İstanbul’a gidebileceklerini söyledi.

Slovakya THY Müdürü Levend Arısoy ise, 16 Haziran’dan itibaren haftada 3 gün olarak gerçekleştirilecek olan İstanbul-Kosice seferlerinin Salı, Cuma ve Pazar günü gerçekleşeceğini, yıl sonuna kadar istenilen yolcu sayısına ulaşmaları durumunda her gün uçuş gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.

En Ucuz THY Uçak Bileti Alabileceğiniz Adres

www.ucakbiletiall.net  

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al


THY İstanbul - Kosice Uçak Bileti al Haberini Oku, THY İstanbul - Kosice Uçak Bileti al Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »İstanbul - Kosice Uçak Seferleri » İstanbul - Kosice Uçak Bileti fiyatları » İstanbul - Kosice Uçak Bileti al
Etiketler » İstanbul - Kosice Uçak Seferleri   » İstanbul - Kosice Uçak Bileti fiyatları   » İstanbul - Kosice Uçak Bileti al  
Google ARA: THY İstanbul - Kosice Uçak Bileti al

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping