Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası


Sunexpress Haberleri- Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Ramazan özel kampanyasını başlattığını duyurdu. 6 Haziran’da başlayacak Ramazan’a özel 24,99 TL’den başlayan fiyatlarla bilet rezervasyonu yaptırma imkanı sunan Sunexpress, kampanya çerçevesinde İzmir ve Antalya’dan bütün iç hat uçuşlarda tek yön her şey dahil 24.99 TL, 44.99 TL ve 64.99 TL’den satışa açtı.

14-24 Nisan 2016 tarihleri arasında kampanya çerçevesinde biletini alan herkes 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında, İzmir-İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir-Antalya, Antalya- İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir-Adana, Antalya-Adana ve İzmir-Konya karşılıklı seferlerinde her şey dahil tek yön 24.99 TL’den, İzmir-Trabzon, Antalya- Trabzon, İzmir-Samsun, İzmir-Kayseri ve Antalya-Kayseri karşılıklı seferlerinde her şey dahil tek yön 44.99 TL’den ve İzmir-Diyarbakır, Antalya-Diyarbakır, İzmir-Van, Antalya-Van, İzmir-Kars, İzmir-Erzurum, İzmir- Malatya, Antalya-Samsun, Antalya-Gaziantep ve İzmir-Gaziantep karşılıklı seferlerinde ise her şey dahil tek yön 64.99 TL’den uçabilecekler. Kampanya 24 Nisan’a  kadar sunexpress.com ve tüm satış kanallarında geçerli olacak.

Sunexpress hava yolları, Ramazan’a özel kampanya hazırladı. 6 Haziran’da başlayacak Ramazan’a özel kampanyada biletler 24,99 TL’den satılacak.

Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası Haberini Oku, Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Sunexpress Uçak Biletleri »Sunexpress uçak seferleri »Sunexpress bilet fiyatları
Etiketler » Sunexpress Uçak Biletleri   » Sunexpress uçak seferleri   » Sunexpress bilet fiyatları  
Google ARA: Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping