Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası

Sunexpress Haberleri- Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Ramazan özel kampanyasını başlattığını duyurdu. 6 Haziran’da başlayacak Ramazan’a özel 24,99 TL’den başlayan fiyatlarla bilet rezervasyonu yaptırma imkanı sunan Sunexpress, kampanya çerçevesinde İzmir ve Antalya’dan bütün iç hat uçuşlarda tek yön her şey dahil 24.99 TL, 44.99 TL ve 64.99 TL’den satışa açtı.

14-24 Nisan 2016 tarihleri arasında kampanya çerçevesinde biletini alan herkes 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında, İzmir-İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir-Antalya, Antalya- İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir-Adana, Antalya-Adana ve İzmir-Konya karşılıklı seferlerinde her şey dahil tek yön 24.99 TL’den, İzmir-Trabzon, Antalya- Trabzon, İzmir-Samsun, İzmir-Kayseri ve Antalya-Kayseri karşılıklı seferlerinde her şey dahil tek yön 44.99 TL’den ve İzmir-Diyarbakır, Antalya-Diyarbakır, İzmir-Van, Antalya-Van, İzmir-Kars, İzmir-Erzurum, İzmir- Malatya, Antalya-Samsun, Antalya-Gaziantep ve İzmir-Gaziantep karşılıklı seferlerinde ise her şey dahil tek yön 64.99 TL’den uçabilecekler. Kampanya 24 Nisan’a  kadar sunexpress.com ve tüm satış kanallarında geçerli olacak.

Sunexpress hava yolları, Ramazan’a özel kampanya hazırladı. 6 Haziran’da başlayacak Ramazan’a özel kampanyada biletler 24,99 TL’den satılacak.
Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası Haberi Oku, Sunexpress’ten Ramazan Kampanyası Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Sunexpress Uçak Biletleri »Sunexpress uçak seferleri »Sunexpress bilet fiyatları
Etiketler » Sunexpress Uçak Biletleri   » Sunexpress uçak seferleri   » Sunexpress bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping