Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Afrikalının rotası Türkiye - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Afrikalının rotası Türkiye

Güney Afrika'nın Cape Town şehrinde gerçekleştirilen 'Türkiye' temalı turizm çalıştayı büyük ilgi gördü. Çalıştayda, Türkiye'nin turizm potansiyeli, Güney Afrikalı turizm acente sahiplerine anlatıldı. Türkiye- Güney Afrika turizm ilişkileri ve ikili işbirliği alanları üzerineyapılan sunumların yanı sıra Türk ve Güney Afrikalı turizm acenteleri arasında ikili görüşmeler gerçekleştirildi. Londra Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Türk Havayolları (THY) işbirliğinde düzenlenen çalıştayda, Türkiye'nintanıtım filmi de yoğun ilgi gördü. Çalıştay ile ülkemizdeki Afrikalı turist sayısının artacağının sinyalleri verildi. Londra Kültür ve Tanıtma Ateşesi Ali Selçuk Can, "Londra Kültür ve Tanıtma Müşavirliği olarak Güney Afrika'da ilk kez bir çalıştay gerçekleştiriyoruz.Bu çalıştaya yaklaşık 100 Güney Afrikalı seyahat ve tur operatörü katıldı" dedi.

YOLCU ARTACAK
THY Güney Afrika Satış Müdürü Kenan İnce, 3 yıl içerisinde yolcu sayısını yüzde 20'yeçıkarmayı hedeflediklerini belirterek, şöyle konuştu: "Bugünkü çalıştay Türkiye ile alakalı bugüne kadar yaptığımız ilk çalıştay. Turizm Müşavirliği ile beraber planladık. Bizim hat olarak Güney Afrika'ya yaklaşık yüzde 10 yolcumuz var. Bu yolcu sayısını artırmak için Turizm Ateşemiz Selçuk Bey ile görüştük. İnşallah 3 yıl içerisinde yolcu sayımızı yüzde 20'ye çıkarmaya çalışacağız. Çünkü Güney Afrika genelde Avrupa'ya yolcu gönderen bir ülke."

İNGİLİZ OYUNU
Financial Times, İngilizler'in bu yılki yaz tatili rezervasyonlarında tercih ettikleri ülkelerin başında İspanya ve Portekiz'in geldiğini, Türkiye'ye yapılan rezervasyonların da yüzde 35düştüğünü iddia etti. Türkiye'ye düşmanlığını her fırsatta belli eden İngiliz gazete, ABD ve Hollandalı zengin turistlerin de İstanbul rezervasyonlarını iptal ettiği yalanını da ortaya attı. Turizm acenteleri ise iddiaları yalanladı.

Türkiye temalı turizm çalıştayı, Cape Town’ın gündemine oturdu. Güney Afrikalı seyahat ve tur operatörleri, ülkemize büyük ilgi gösterdi. Türkiye’ye gelecek Afrikalı sayısı artacak
Afrikalının rotası Türkiye Haberi Oku, Afrikalının rotası Türkiye Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Yurtdışı Uçak Bileti » Yurtdışı Uçak Seferleri » Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » Yurtdışı Uçak Bileti   » Yurtdışı Uçak Seferleri   » Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping