Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Qatar, New York’a günde iki kez uçmaya başladı - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Qatar, New York’a günde iki kez uçmaya başladı

Doha Hamad Uluslararası Havalimanı'ndan New York JFK Havalimanı’na duraksız yapılan uçuşlarda Airbus A350 uçakları kullanılıyor. New York JFK’den sabah saatlerinde yapılan seferler, ertesi sabah Doha Hamad Havalimanı’nda son buluyor.

2015 yılında derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından ”Dünyanın En İyi Havayolu” ödülüne layık görülen Qatar Airways, Amerika hattında 9 yıldır uçuyor. 16 Mart’ta Doha’dan Boston’a direk sefer koyan havayolu önümüzdeki günlerde atılımını sürdürmeyi hedefliyor.

THY'YE ATLANTA'DA RAKİP OLACAK

Qatar Havayolları, 1 Haziran’da ABD’deki uçuş ağına Atlanta’yı da ekleyecek. Bu noktaya Türk Hava Yolları da 16 Mayıs'ta sefer başlatıyor. İki şirketin Atlanta hattındaki rekabeti ise merak ediliyor.

New York’a yeni koyulan ikinci seferin ABD’deki hızlı büyümelerinin göstergesi olduğunu söyleyen Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker, günde iki kez yapılan uçuşla iş ve tatil amaçlı seyahat edeceklere Doha üzerinden Afrika, Ortadoğu, Güneydoğu Asya ve Uzakdoğu’da birçok noktaya uygun bağlantı imkanı sunacaklarını kaydetti. New York-Singapur hattının iş amaçlı seyahat edenler için Qatar’ın sunduğu en uygun hat olduğunu belirten Al Baker, bu hatta teknolojik olarak en gelişmiş A350 uçağıyla yolculara eşsiz bir seyahat fırsatı sunduklarının altını çizdi.

En Ucuz Uçak Bileti Alabileceğiniz Adres

www.ucakbiletiall.net  

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Doha merkezli Qatar Airways, ABD’de New York şehrine günde iki kez uçmaya başladı. İkinci sefer, havayolunun filosuna yeni katılan ve ilk müşterisi Qatar Airways'in olduğu Airbus A350XWB ile yapılıyor.
Qatar, New York’a günde iki kez uçmaya başladı Haberi Oku, Qatar, New York’a günde iki kez uçmaya başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Qatar Airways » Qatar Airways Uçak Seferleri » Qatar Airways Uçak Bileti
Etiketler » Qatar Airways   » Qatar Airways Uçak Seferleri   » Qatar Airways Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping