Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Anadolu Jet Uçak Bileti Kampanyaları - Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Anadolu Jet Uçak Bileti Kampanyaları - Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti

Türkiye'de, yaptığı kampanyalar ve belirlediği uygun bilet ücretleriyle tüketicileri havayolu seyahatine yönlendirmeye çalışan firmalardan biri olan Anadolu Jet yine gündemde. "Uçmayan Kalmasın" sloganıyla hareket eden şirketin ilkbahar kampanyaları da oldukça cezbedici. Karayolu taşımacılığında artan bilet fiyatları, uzun süren yolculuk süreleri ve rahatsızlıklar sebebiyle havayolu taşımacılığı giderek popüler hale geliyor. Firmalar da bu yönelmeyi değerlendirmek ve hızlandırmak için çeşitli yatırım ve kampanyalar ile sürece destek oluyorlar. Her şeyden önce zaman açısından oldukça avantajlı olan havayolu seyahati ilerleyen dönem de daha da uygun hale gelmesi durumunda taşımacılık sektöründe lider konuma gelecektir.

Anadolu Jet'in mevcut kampanyalarına yakından bakalım. 

-Öncelikle yaklaşan 23 Nisan sebebiyle, Çocuklar için belirlenen bilet fiyatlarında %50 indirim uygulanacak. Böylelikle çocuklarıyla beraber seyahat etmek isteyen aileler veya anne, babalar ekonomik anlamda rahatlayacak. 01 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında biletini alan vatandaşlar 11 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında yapacakları uçuşlara özel %50 indirim alacaklar. Kampanyadan 02-12 yaş arasındaki çocuklar yararlanacakken kampanya için ayrılan bilet adedi 250 bin.

-Anadolu Jet, Primeclass Lounge hizmeti ile Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlarda üye olan yolcularına özel bekleme salonu hizmeti veriyor. Sadece 24 tl karşılığında, eçkin lezzetlerin, sıcak ve soğuk içecek alternatiflerinin bulunduğu açık büfe, business corner, playstation, internet, TV, tablet bilgisayar, gazete ve dergiler, çocuk oyun odası avantajlarından yararlanabilirsiniz.

-Enterprise oto kiralama şirketinden 15 Haziran'a kadar 2 kere ayrı ayrı ve en az 2 gün olmak şartıyla araç kiralayanlara Anadolu Jet'ten alacakları uçak bileti için 70 TL indirim uygulanacak.

-Uçak ve Otel dahil tatil kampanyası ile Alanya'da 1 gece konaklama ve gidiş dönüş uçak bileti 229 TL'den başlayan fiyatlarla alınabilecek. Bu kampanya için belirlenen süre 1 Nisan - 31 Mayıs tarihleri arası.

-Anadolu Jet'ten bilet alan vatandaşlar Anakara ve İstanbul'da sunulan hizmet ile 14.90 TL'ye istedikleri adresten alınıp, istediği adrese bırakılacaklar. Özel araçlarla yapılan bu servis hizmeti 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye'nin en ekonomik ve en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden biri olan Anadolu Jet, her dönem yaptığı kampanyalar ile dikkat çekiyor. Havayolu taşımacılığını yaygınlaştırmayı ve özendirmeyi amaçlayan şirketin yeni kampanyalarını vatandaşlarımız yakından takip ediyor.
Anadolu Jet Uçak Bileti Kampanyaları - Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti Haberi Oku, Anadolu Jet Uçak Bileti Kampanyaları - Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anadolu Jet Uçak Bileti Al » Anadolu Jet Uçak Seferleri » Anadolu Jet Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » Anadolu Jet Uçak Bileti Al   » Anadolu Jet Uçak Seferleri   » Anadolu Jet Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping