Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY Ucuz Uçak Bileti - Türk Hava Yolları Ucuz Bilet Kampanyaları 2016 - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY Ucuz Uçak Bileti - Türk Hava Yolları Ucuz Bilet Kampanyaları 2016

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz, hatta Batman vs Superman filmine sponsor olan Türk Hava Yolları, hem sektörün dünya çapında hem de ülkemiz nezdinde son yıllarda en iyi çıkış yapan markası. Yaptığı olumlu işler ve atılımlarla giderek büyüyen ve dünyada en fazla şehre uçuş yapan firma olan Türk Hava Yolları, başarısını sürdürürken vatandaşlarımızı da unutmuyor. Şehir içi seyahatlerde otobüs yolculukları oldukça yorucu olduğu gibi aynı zamanda da muazzam bir zaman kaybına yol açıyor. Hava taşımacılığı ise her iki konuda da oldukça pratik. Bu noktada tek engel var o da uçak biletlerinin pahalı olması. Vatandaşların karayolunu seçmelerinde en büyük etkenlerden biri olan uçak biletlerinin fiyatları çeşitli kampanyalar ve dönemsel indirimlerle düşürülmeye çalışıyor.

Türk Hava Yolları' da bu indirim ve kampanyaları başarılı bir şekilde uygulayan firmalar arasında yer alıyor. Şu an bir çok kampanyası bulunana THY'nin bu uygulamalarına yakından bakalım;

-Hep yurtiçi olmaz biraz da yurtdışına seyahat lazım. Adana, Gaziantep ve Hatay’dan Riyad, Taif, El Kasım'a 177 dolardan başlayan fiyatlarla ve 40 kg bagaj hakkıyla THY'nin Suudi Arabistan uçuş kampanyası sizi bekliyor. Ancak, biletleme tarihi 30 Nisan 2016'ya kadar uçuşun da en geç 15 Mayıs 2016'ya kadar gerçekleştirilmesi gerekiyor.

-Cidde ve Medine'ye gitmek isteyen vatandaşlarımız için de Ankara'dan kalkmak şartıyla 30 Nisan 2016 tarihine kadar 470 dolara bilet alma şansı tanınıyor.

-Türk Hava Yolları ile Istanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından Yunanistan, Fransa, İtalya, Malta, İspanya ve Portekiz'e, 13 Nisan 2016 tarihine kadar alacağınız biletler ile 129 dolardan başlayan fiyatlarla uçmanız mümkün. Ancak 30 Haziran 2016'ya kadar bu uçuşları gerçekleştirmeniz gerekiyor.

-Amerika yolcusu kalmasın! ABD'nin büyük kentlerinden biri olan Atlanta'ya gitmek, Türk Hava Yolları ile 14 Nisan'a kadar alacağınız biletler için 599 dolardan başlayan fiyatlarla mümkün kılınıyor. Ayrıca seyahatinizi 31 Ağustos 2016'ya kadar yapabilirsiniz. 

Amerika için THY'nin kampanyaları sadece Atlanta ile sınırlı değil. 5 Mayısa kadar alıp 31 Temmuza kadar kullanacağınız biletlerle Panama City veya Bogota şehrine 694 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

THY Ucuz Uçak Bileti - Türk Hava Yolları Ucuz Bilet Kampanyaları 2016 Haberi Oku, THY Ucuz Uçak Bileti - Türk Hava Yolları Ucuz Bilet Kampanyaları 2016 Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping