Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL

Diyarbakır'da AK Parti il başkanlığını ziyaret eden Davutoğlu, Türk Hava Yolları'nın (THY) Diyarbakır'dan Kuzey Irak'ın Erbil kentine 10 Nisan'da, Diyarbakır'dan KKTC Ercan Havalimanı'na ise 1 Mayıs'ta seferlere başlayacağını ifade etti.
Başbakan Ahmet Davutoğlu
 
Davutoğlu: Diyarbakır şehirken Paris köy bile değildi
Uçuşların başlamasının kardeşliğin göstergesi olduğunu vurgulayan Davutoğlu, şöyle konuştu:
"Bu aynı zamanda şunun işareti; Diyarbekir'de dışarıdaki Kürt kardeşlerimize ve dışarıdaki Türk kardeşlerimize uçuş başlatıyoruz, bu da kardeşliğin sembolü olarak Diyarbekir'i bu bölgenin merkezi yapacak. Eskiden soydaş deyince sadece Türk soydaşlar akla gelirdi, bilinsin ki yurt dışındaki Kürtler de bizim soydaşımızdır, Türkler de bizim soydaşımızdır. İnşallah 10 Nisan'da sembolik olarak bir Diyarbekir heyeti de Erbil'e uçuşun teşkilattan bir heyet ve bizim selamımızı güzel Erbil'e götürsün. Ercan Havalimanı'ndan ilk uçuşa da katılsınlar, böylece Kürtler ile Türklerin kardeşliğini gösterecek şekilde Erbil-Diyarbekir-Ercan-Lefkoşa arasında dostluk köprüsü, dostluk üçgeni kuralım."
Başbakan Ahmet Davutoğlu, THY'nin Diyarbakır'dan Kuzey Irak'ın Erbil kentine 10 Nisan'da, Diyarbakır'dan KKTC Ercan Havalimanı'na ise 1 Mayıs'ta seferlere başlayacağını söyledi.
Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL Haberi Oku, Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti Al » Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti Fiyatları » Diyarbakır - Erbil Uçak Seferleri
Etiketler » Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti Al   » Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti Fiyatları   » Diyarbakır - Erbil Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping