Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL


Diyarbakır'da AK Parti il başkanlığını ziyaret eden Davutoğlu, Türk Hava Yolları'nın (THY) Diyarbakır'dan Kuzey Irak'ın Erbil kentine 10 Nisan'da, Diyarbakır'dan KKTC Ercan Havalimanı'na ise 1 Mayıs'ta seferlere başlayacağını ifade etti.
Başbakan Ahmet Davutoğlu
 
Davutoğlu: Diyarbakır şehirken Paris köy bile değildi
Uçuşların başlamasının kardeşliğin göstergesi olduğunu vurgulayan Davutoğlu, şöyle konuştu:
"Bu aynı zamanda şunun işareti; Diyarbekir'de dışarıdaki Kürt kardeşlerimize ve dışarıdaki Türk kardeşlerimize uçuş başlatıyoruz, bu da kardeşliğin sembolü olarak Diyarbekir'i bu bölgenin merkezi yapacak. Eskiden soydaş deyince sadece Türk soydaşlar akla gelirdi, bilinsin ki yurt dışındaki Kürtler de bizim soydaşımızdır, Türkler de bizim soydaşımızdır. İnşallah 10 Nisan'da sembolik olarak bir Diyarbekir heyeti de Erbil'e uçuşun teşkilattan bir heyet ve bizim selamımızı güzel Erbil'e götürsün. Ercan Havalimanı'ndan ilk uçuşa da katılsınlar, böylece Kürtler ile Türklerin kardeşliğini gösterecek şekilde Erbil-Diyarbekir-Ercan-Lefkoşa arasında dostluk köprüsü, dostluk üçgeni kuralım."
Başbakan Ahmet Davutoğlu, THY'nin Diyarbakır'dan Kuzey Irak'ın Erbil kentine 10 Nisan'da, Diyarbakır'dan KKTC Ercan Havalimanı'na ise 1 Mayıs'ta seferlere başlayacağını söyledi.

Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL Haberini Oku, Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti Al » Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti Fiyatları » Diyarbakır - Erbil Uçak Seferleri
Etiketler » Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti Al   » Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti Fiyatları   » Diyarbakır - Erbil Uçak Seferleri  
Google ARA: Diyarbakır - Erbil Uçak Bileti AL

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping