Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Borajet Yunuseli Havalimanı'ndan uçacak - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Borajet Yunuseli Havalimanı'ndan uçacak

Borajet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol, önümüzdeki yaz sonuna doğru Yenişehir Havaalanını etkin kullanmaya başlayacaklarını, Yunuseli Havaalanı'nı da çok rahat kullanacak 120 kişilik uçaklara sahip olduklarını belirtti.

 
 Akol; "Biz varız, ancak Bursalıların da kendi havaalanına sahip çıkması lazım. Sabiha Gökçen'den değil, kendi havaalanımdan uçmak istiyorum, demeliler”" dedi.
 
 Borajet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Fatih Akol, Yenişehir Havaalanının kent merkezine uzaklığı ve pist uzunluğunun yetersizliği yüzünden çalıştırılmamasına pratik bir çözüm önerdi. Son yıllarda sahip oldukları bölgesel jetlerin Yunuseli Havaalanının pist uzunluklarında çok rahat iniş kalkış yapabildiklerine dikkat çeken Akol; "Aslında biz, şehir içindeki Yunuseli Havalimanı açılsa, oraya inip kalkabiliyoruz. Mükemmel de bir çözüm olur. Regional jetler, burdan Londra'ya kadar da sorunsuz uçabilen jetler bunlar. Dünyanın da ilk 5 havayolu tarafından kullanılıyor. 100-120 kişilik uçaklar”" dedi.
 
 Akol; "Yunuseli Havaalanını biliyorum. Bizim uçaklar oraya inip kalkabilen uçaklar. O havalimanı açılsa, Bursa'nın sivil havacılık anlamında bütün çehresi değişir. Bursa Yenişehir Havalimanı biraz kente uzak. Fakat ille de bu uzakta olması çok ciddi dezavantaj değil. Yenişehir'den Adana-Bursa uçuşlarını bir kaç senedir yaptık. Şimdi AnadoluJet firmamız var. Yenişehir Havalimanının hayata geçirilmesi, verimli kullanılması için çok fazla noktaya uçuş gerekiyor" dedi.
 
 Akol sözlerine şöyle devam etti; "Bir iki noktaya uçarak Bursalıyı o havalimanına çekemiyoruz. Bursalı da daha çok Sabiha Gökçen'e gidiyor. Bursa'dan birkaç Anadolu şehrine, günlük uçuşlar yapılıyor. Biz de yaz sonuna doğru, buraya yurt içi, bir iki yeni hat ekleyeceğiz, hem de yurtdışı, özellikle de Balkan ülkelerine seferler başlatacağız. Ama Bursa halkının da bunlara sahip çıkması, destek vermesi lazım. Bizler hizmeti getiririz ama destek halktan gelmedikçe birşey yapamayız. Ben Adana'ya gideceksem, Sabiha Gölçen'den değil, Bursadan, benim havaalanımdan gideceğim, demesi lazım. İstek var, talep var, biz de varız". 

En Ucuz Borajet Uçak Bileti Alabileceğiniz Adres

www.ucakbiletiall.net  

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Borajet Yunuseli Havalimanı'ndan uçacak Haberi Oku, Borajet Yunuseli Havalimanı'ndan uçacak Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »BoraJet uçak bileti al » BoraJet uçak seferleri » BoraJet uçak bileti fiyatları
Etiketler » BoraJet uçak bileti al   » BoraJet uçak seferleri   » BoraJet uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping