Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY'den yeni seferler - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY'den yeni seferler

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul, Ankara ve Trabzon'dan Suudi arabistan'ın önemli noktaları Cidde, Medine ve Riyad'a yeni seferler başlattı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY'nin haftada 7 frekans olarak gerçekleştirilecek İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)-Cidde (JED) v.v seferleri ve İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)-Riyad (RUH) v.v. seferleri dün start aldı. Haftada 6 frekans olarak yapılacak Ankara Esenboğa (ESB)-Medine (MED) v.v. seferleri yine aynı tarihte başladı.

Haftada 4 frekans olarak gerçekleştirilecek İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)-Medine (MED) v.v. seferleri bugün başlarken, haftada 3 frekans olarak düzenlenecek Trabzon (TZX)-Riyad (RUH) v.v. seferleri ise yarın başlayacak. Hali hazırda THY tarafından İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan (IST) Cidde'ye haftada 21, Medine'ye haftada 14 ve Riyad'a haftada 14 sefer icra ediliyor. Dammam'a ise İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan (IST) haftada 10 ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan (SAW) haftada 7 sefer gerçekleştiriliyor.

THY, yine İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan (IST) Yanbu'ya haftada 10, El Kasım'a haftada 5 ve Taif'e haftada 3 frekans olarak yapılan seferlerle Suudi Arabistan'da toplam 7 noktaya uçuş düzenliyor.

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul, Ankara ve Trabzon'dan Suudi arabistan'ın önemli noktaları Cidde, Medine ve Riyad'a yeni seferler başlattı.
THY'den yeni seferler Haberi Oku, THY'den yeni seferler Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping