Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY'den yeni seferler Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY'den yeni seferler


Türk Hava Yolları (THY), İstanbul, Ankara ve Trabzon'dan Suudi arabistan'ın önemli noktaları Cidde, Medine ve Riyad'a yeni seferler başlattı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY'nin haftada 7 frekans olarak gerçekleştirilecek İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)-Cidde (JED) v.v seferleri ve İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)-Riyad (RUH) v.v. seferleri dün start aldı. Haftada 6 frekans olarak yapılacak Ankara Esenboğa (ESB)-Medine (MED) v.v. seferleri yine aynı tarihte başladı.

Haftada 4 frekans olarak gerçekleştirilecek İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)-Medine (MED) v.v. seferleri bugün başlarken, haftada 3 frekans olarak düzenlenecek Trabzon (TZX)-Riyad (RUH) v.v. seferleri ise yarın başlayacak. Hali hazırda THY tarafından İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan (IST) Cidde'ye haftada 21, Medine'ye haftada 14 ve Riyad'a haftada 14 sefer icra ediliyor. Dammam'a ise İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan (IST) haftada 10 ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan (SAW) haftada 7 sefer gerçekleştiriliyor.

THY, yine İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan (IST) Yanbu'ya haftada 10, El Kasım'a haftada 5 ve Taif'e haftada 3 frekans olarak yapılan seferlerle Suudi Arabistan'da toplam 7 noktaya uçuş düzenliyor.

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul, Ankara ve Trabzon'dan Suudi arabistan'ın önemli noktaları Cidde, Medine ve Riyad'a yeni seferler başlattı.

THY'den yeni seferler Haberini Oku, THY'den yeni seferler Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  
Google ARA: THY'den yeni seferler

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping