Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Borajet Bursa’dan Balkanlara uçmaya başlıyor - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Borajet Bursa’dan Balkanlara uçmaya başlıyor

Borajet'in CEO’su Fatih Akol, Bursa’dan yurt içi ve dışına yeni uçak seferleri düzenleneceğini belirterek, "Balkanlar'a yönelik uçuşlar başlayacak. Tam olarak tarih vermek mümkün değil ama yaz sonu itibariyle seferlere başlayacağız” dedi.

Uludağ Üniversitesi (UÜ) İşletme Topluluğu tarafından Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde düzenlenen '11'inci Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi'ne Borejet CEO’su Fatih Akol konuk oldu. Akol, haftanın belirli günlerinde, Trabzon, Samsun, Diyarbakır, Muş ve Van'a direkt uçuşların, haftanın her günü ise Ankara'ya uçakların kalktığı Bursa’da, yurt içi ve dışına yeni hatlar açılacağını açıkladı. Bursa-Adana hattının yıllarca devam ettiğini hatırlatan Akol, şöyle dedi:

"Bursa ile ilgili çalışmalarımız var. Kısmet olursa Bursa'dan yeni uçuşlar, yeni hatlar koymaya başlayacağız. Yaz sonu itibariyle Adana seferleri başlayacak. Onun dışında uluslararası uçuşlarda koymayı planlıyoruz. Bursa bunu hak ediyor. Ancak, havaalanından şehir dışında olması dezavantaj. Yenişehir Havaalanı'nda çok ciddi bir yapı yok. Bunun yanında Bursa'dan da Balkanlar'a yönelik uçuşlar başlayacak. Tam olarak tarih vermek mümkün değil ama yaz sonu itibariyle seferlere başlayacağız."

"TERÖR HAVACILIĞI ETKİLEMEDİ" 

Borejet CEO’su Fatih Akol, son dönemdeki terör olaylarının havacılık sektörünü etkilemediğini, dünyada şu anda en hızlı büyüyen sektörün havacılık olduğuna dikkat çekti. Akol, "Bu büyümenin devam edeceğini öngörüyorum" derken, terör olaylarının şu an için çok ciddi bir etkisinin olduğunu kaydederek şöyle devam etti:

"Şu anda terör olayları havacılığı etkilemedi. Borajet Türkiye'nin ilk bölgesel havayolu. Önümüzdeki günlerde yeni hatlar açmayı düşünüyoruz. Şu anda Adana- Diyarbakır, Adana- Erbil, Adana- Beyrut uçuşlarımız var. Tokat-İstanbul, Siirt-İstanbul uçuşlarımız var. İlk defa Türkiye'den direkt İbiza’ya uçuşlarımız başladı. Önümüzdeki günlerde bu hatlar artarak devam edecek. Bununla birlikte yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yeni uçaklar almayı düşünüyoruz. Hızlı bir şekilde büyüyoruz. Dünyanın en gelişmiş yeni nesil uçaklarını filomuza katıyoruz. Dünyanın ilk 60-65 havayolunun kullandığı bölgesel jetler hızlı bir şekilde Borajet ailesine katılıyor. Yeni uçaklarımız gelmeye devam edecek."


"YURT İÇİ UÇAK BİLETİ 19.99 TL"

Akaryakıt fiyatlarındaki düşüşün uçak biletlerine de yansıdığını anlatan Akol, yurt içi ve dışı uçak biletlerinin çok ucuz olduğunun altını çizdi. Akaryakıttaki düşüşün bir süredir devam ettiğini söyleyen Akol, şunları ekledi:

"Akaryakıt fiyatlarının düşmesi maliyetlerimizi indiriyor. Dikkat ederseniz biletler oldukça ucuz . Örneğin iç hatlarda 19.99 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye içerisinden her yere uçabildik. Yurt dışında ise 19.99 Euro'dan uçabildik. Biz her zaman fiyatlarımızda uygun olmaya çalışıyoruz. Sektörümüz başarılı bir sektör. Siyasi iradenin çok ciddi bir irade koyması ve Türk Hava Yolları'nın da bizleri öncülük etmesinin bunda en önemli payı var. 10 yıldır havacılık sektörü yüzde 10-13 arasında büyüdü."

En Ucuz Uçak Bileti Alabileceğiniz Adres

www.ucakbiletiall.net  

 

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Borajet Bursa’dan Balkanlara uçmaya başlıyor Haberi Oku, Borajet Bursa’dan Balkanlara uçmaya başlıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Borajet » Borajet Uçak Bileti » Borajet Uçak Seferleri
Etiketler » Borajet   » Borajet Uçak Bileti   » Borajet Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping