Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasglobal İstanbul - Stockholm uçak bileti al - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Atlasglobal İstanbul - Stockholm uçak bileti al

Atlasglobal Havayolları, uluslararası arenada büyüme ve stratejik noktalara uçuş hedefi doğrultusunda Avrupa destinasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Atlasglobal İsveç'in başkenti Stockholm'e haftanın her günü "konforlu ve ayrıcalıklı" uçuşlar düzenlemeye başladı, ilk uçuş ise 16 Mart'ta gerçekleşti.

Atlasglobal, yeni destinasyonun ilk seferi için Stockholm Arlanda Havalimanı'nda acentelerinin, yöneticilerinin, Stockholm'deki iş ortaklarının ve sektörün önde gelenlerinin katılımıyla özel bir kokteyl düzenledi. Stockholm Kültür ve Tanıtma Ateşesi Murat Koçak'ın da davetliler arasında yer aldığı kokteylde bir araya gelen havacılık sektörü ve iş dünyasının öncü isimleri İsveç– Türkiye ilişkilerini de değerlendirme fırsatı buldu.

Atlasglobal Havayolları, kokteyl sonrası acentelerinin satış yapacakları bölge hakkında bilgi sahibi olmaları hedefiyle özel bir program düzenledi. İlk Stockholm-İstanbul uçuşunda ise yolculara ilk uçuşa özel "hatıra boarding kartları" ve lokum hediye edildi.

Atlasglobal Havayolları'nın İstanbul-Stockholm seferleri haftanın her günü ücretsiz ikramlar ve "Uçan Şef" hizmetiyle gerçekleşiyor. İstanbul Atatürk Havalimanı - Stockholm Arlanda Havalimanı arası uçuşlar, İstanbul'dan saat 10:25'te kalkarak 13:00'te Stockholm'de oluyor; Stockholm'den ise saat 14:40'ta kalkarak 19:10'da İstanbul'a varıyor. Uçuşların fiyatları ise gidiş-dönüş 185 Dolar'dan başlıyor. 


UÇAN ŞEFLERLE LEZZETLİ UÇUŞLAR

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Stockholm seferlerinde de yolcularını "Uçan Şef"lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan "Uçan Şefler", konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.

Stockholm'e EkonomiPlus'ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Stockholm'e Business Class'ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal İstanbul - Stockholm uçak bileti al Haberi Oku, Atlasglobal İstanbul - Stockholm uçak bileti al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Atlasglobal İstanbul - Stockholm Uçak Seferleri » Atlasglobal İstanbul - Stockholm uçak bileti fiyatları » Atlasglobal İstanbul - Stockholm Uçak Bileti Al
Etiketler » Atlasglobal İstanbul - Stockholm Uçak Seferleri   » Atlasglobal İstanbul - Stockholm uçak bileti fiyatları   » Atlasglobal İstanbul - Stockholm Uçak Bileti Al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping