Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Qatar Airways uçuş ağına 14 yeni nokta ekliyor - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Qatar Airways uçuş ağına 14 yeni nokta ekliyor

Doha merkezli Qatar Airways, 2016 yılında 14 yeni hat açacağını açıkladı. Açıklama bizzat şirketin en yetkili ağzından, ITB Berlin Turizm Fuarı’nda konuşan Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker’den geldi. Al Baker, yolcularından gelen talepleri dikkate alarak 2016 ve 2017 yılında uçuş ağlarına yeni noktalar ekleyeceklerini, yolcularına en iyi bağlantı imkanı sağlayacaklarını kaydetti.

AVRUPA’DA 5 YENİ NOKTA

Qatar Airways, 2 Ağustos’tan itibaren Doha’dan İtalya’nın Pisa şehrine sefer başlatacak. Pisa, havayolunun Venedik, Roma ve Milan’dan sonra İtalya’daki 4.uçuş noktası olacak.

7 Eylül’den itibaren haftada 3 kez A320 uçaklarıyla Saraybosna’ya sefer başlatılacak.  10 Ekim’de Helsinki’ye haftanın her günü, Kasım ayında ise Üsküp’e haftada 3 kez uçulacak. 2017 yazında Fransa’nın Nice şehrine geniş gövdeli uçaklarla haftada 5 kez  sefer yapılacak.

AFRİKA’DA 6 YENİ NOKTA

Afrika’da 6 yeni şehre uçacak olan Qatar’ın Makakeş seferleri  (haftada 3 uçuş) Temmuz ayında Boeing 787 Dreamliner uçaklarıyla yapılacak. 28 Eylül’den itibaren Doha’dan Namibya’nın Windhoek şehrine haftada 4 kez uçulacak. 12 Aralık’tan itibaren de haftanın her günü Şeyseller uçuşları başlayacak. Ocak 2017’de haftada 3 kez uçulacak olan Kamerun’un Douala ve Gabon’un Libreville şehirleri havayolunun yeni hatları olacak. Yine 2017 yazında Doha’dan Zambiya’nın Lusaka şehirlerine günlük uçuşlar başlatılacak.

DOHA-AUCKLAND DÜNYANIN EN UZUN UÇUŞU OLACAK

3 Aralık’tan itibaren Doha’dan Yeni Zelanda’nın başkenti Auckland’a uçmaya başlayacak olan Qatar Airways, dünyanın en uzun uçuşu olacak olan bu seferlerde Boeing 777 uçaklarını kullanacak. Qatar, Bangkok ve Phuket uçuşlarına ilaveten 6 Aralık’tan itibaren Tayland’da Krabi’ye haftada 4 kez, yine aynı tarihte Chiang Mai şehrine ise 3 kez  sefer yapacak.  

Qatar Airways Uçak Bileti

 

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Qatar, hem Avrupa, hem Asya, hem de Pasifik hattında büyüyecek. Pisa, Helsinki, Üsküp ve Nice Avrupa hattındaki yeni uçuş noktaları olacak. İşte 14 uçuş noktası...
Qatar Airways uçuş ağına 14 yeni nokta ekliyor Haberi Oku, Qatar Airways uçuş ağına 14 yeni nokta ekliyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Qatar Airways » Qatar Airways Uçak Seferleri » Qatar Airways Uçak Bileti
Etiketler » Qatar Airways   » Qatar Airways Uçak Seferleri   » Qatar Airways Uçak Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping