Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY, Ankara'dan Atina'ya uçacak - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY, Ankara'dan Atina'ya uçacak

Başbakan Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Çipras 4. Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Toplantısı kapsamında yaptıkları ikili görüşmelerin ardından İzmir’de basın toplantısı düzenledi. Davutoğlu, “İki başkent arasında doğrudan havayolu iletişimi olmadığını fark ettik ve THY,  kısa sürede uçuşlara başlayacak. İzmir ile Selanik arasında  da feribot seferlerinin alt yapısı olacak” dedi. 

ÖNEMLİ İŞBİRLİĞİ

Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras da, “Turizm, enerji, doğalgaz boru hatları, demiryolu ve deniz yolu alanında önemli işbirliği anlaşmalarına imza attık. İkili görüşmelerde göçmen krizini de ele aldık" diye konuştu.

Kadın gazetecilere güllerle sürpriz

Başbakan Davutoğlu, Türkiye-Yunanistan 4. Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Toplantısı öncesi Yunanistan Başbakan'ı Aleksis Çipras'ı İzmir Başbakanlık Ofisi’nde karşıladı. Karşılamanın hemen ardından iki lider zirveyi takip eden kadın basın mensuplarına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması sebebiyle gül dağıttı.

95 yıl sonra ilk kez 8 Mart'ta İzmir'de

Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’ın Cumhuriyet döneminde resmi ziyaret için İzmir’e gelen ilk Yunanistan Başbakanı olduğu da ortaya çıktı. İşgal döneminde, 1921 yılında Yunanistan Başbakanı Dimitris Guaris İzmir’e gelmişti. Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile beraber 10 Yunan bakan da kalabalık heyetle İzmir'e geldi.

Kilis'teki saldırıya misliyle karşılık verildi

Davutoğlu, "Kilis'teki sınırımızın öte yakasından DAEŞ'in roket atışı söz konusu oldu. 2 vatandaşımızı kaybettik, angajman kuralları çerçevesinde misliyle karşılık verildi.” Davutoğlu, AB ile varılan mutakabat sonucunda da haziran ayında AB ülkelerinde vize muafiyetinin başlayacağını söyledi. Bu arada, askeri kaynaklar, Suriye tarafından Türkiye’ye 5 ayrı atış yapıldığını ve Fırtına obüslerinin bu hedeflere 50’den fazla atış yaptığını açıkladı. 

THY Türk Hava Yolları Uçak Bileti

 

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Başbakan Davutoğlu, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile yaptığı görüşmeden sonra Türk Hava Yolları’nın iki başkent arasında seferlere başlayacağı müjdesini verdi.
THY, Ankara'dan Atina'ya uçacak Haberi Oku, THY, Ankara'dan Atina'ya uçacak Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Ankara Atina Uçak Bileti » Ankara Atina Uçak Seferleri » Ankara Atina Uçak Bileti fiyatları
Etiketler » Ankara Atina Uçak Bileti   » Ankara Atina Uçak Seferleri   » Ankara Atina Uçak Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping