Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY’den Öğrencilere İndirimli Bilet Müjdesi - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY’den Öğrencilere İndirimli Bilet Müjdesi

Türkiye’nin uluslararası arenada en başarılı firmalarından Türk Hava YollarıYÖK ile ortak bir proje başlatarak üniversite öğrencilerinin ucuz uçak bileti alabilmelerini sağlayacak.

 

Son yıllarda uçak biletlerinin ucuzlamasıile her kesimden insan sık sık uçak ile seyahate çıkabilmekte. Özellikle öğrenciler için uygulanan yüzde 25 indirim uygulaması ile üniversite öğrencileri daha ucuz bir şekilde seyahat edebilmekte. Üniversite öğrencilerine indirimli bilet uygulamasıolmasına rağmen havaalanları ve uçaklarda yaşanan sıkıntıların giderilmesi için de proje başlatıldı. Türk Hava Yolları ile Yüksek Öğretim Kurulu arasında yapılan proje ile üniversite öğrencilerin bilgileri sistemlere kayıt edilerek hava limanlarında daha kolay bir şekilde bilet almaları sağlanacak.

 

TÜRK HAVA YOLLARI VE YÖK ARASINDA ÖĞRENCİLERE İNDİRİMLİ BİLET ANLAŞMASI

 

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) ve Türk Hava Yolları (THY) işbirliğine gidiyor. yapılacak anlaşmanın konusu öğrencilerin uçak bileti alımlarında indirim uygulanması. YÖK ve THY arasında yapılan anlaşma ile öğrencilerin uçak bileti alırken karşılaştıkları sorunlar ortadan kalkacak. Bilet alımının kolaylaşacağı yeni sistem ile YÖK öğrencilerin bilgilerini sisteme yükleyecek, THY ise bu sistemden kolayca öğrencilerin bilgilerini teyit edebilecek. Bu sistem ile öğrenciler kimlik belgelerini göstermeden indirimli bilet alabilecek.

 

YÖK’ten gelen bilgiler ışığında THY yüksek öğretim kayıtlarında bulunan 24 yaşını geçmemiş her öğrenciye kimlik belgesi sormadan indirimli bilet satışı yapabilecek. Öğrenci indiriminin yüzde 25 olduğu uçak biletleri için düzenlenen bu uygulama öğrencilerden tam not aldı.

En Ucuz THY Türk Hava Yolları Uçak Bileti

 

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

Türkiye’nin uluslararası arenada en başarılı firmalarından Türk Hava Yolları YÖK ile ortak bir proje başlatarak üniversite öğrencilerinin ucuz uçak bileti alabilmelerini sağlayacak.
THY’den Öğrencilere İndirimli Bilet Müjdesi Haberi Oku, THY’den Öğrencilere İndirimli Bilet Müjdesi Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Thy Öğrenci Bileti » Öğrenci Uçak Bileti » Online Uçak Bileti al
Etiketler » Thy Öğrenci Bileti   » Öğrenci Uçak Bileti   » Online Uçak Bileti al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping