Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Ulugöl Anadolujet Magazin Dergisi'ne kapak oldu - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Ulugöl Anadolujet Magazin Dergisi'ne kapak oldu

Anadolujet Magazin Dergisi, Mart ayı sayısının kapağını ve sayfalarının bir bölümünü Ordu ve Giresun’a ayırdı.

Gökhan Kırca’nın fotoğrafları ile süslenen ve “48 Saatte Ordu-Giresun” başlığı ile verilen haberin sunumu; “Bahar geliyor. Doğanın tüm cömertliğini sergilediği, her yanı mavi ve yeşille bezeli olan Ordu ve Giresun keyifli geziler için denizin üstüne inşa edilen havalimanı ile sizi bekliyor.” Diyerek başlıyor ve Anadolujet’in avantajlarla süslü Ordu-Giresun rotası şöyle anlatılıyor;

“10.00 – İlk durağımız Ordu, Boztepe. Deniz seviyesinden 450 metre yükseklikte bulunan Boztepe’ye teleferikle çıkıp eşsiz güzellikteki doğanın keyfini çıkarıyoruz. Hem sabahın erken saatleri olduğu için hem de bol oksijen aldığımızdan acıkıyoruz ve restoranların birinde nefis Karadeniz pideleriyle tanışıyoruz. Size de enfes Karadeniz pidesini ve diğer yöresel lezzetleri tavsiye ediyoruz.

13.00 – Seyahat dergilerinde gördüğümüz o muhteşem denizleri aratmayacak güzellikte Ordu’nun denizi. Sahil yolu üzerinde bulunan ve bugün kültür merkezi olarak kullanılan, tarihi 19. yüzyıla dayanan Taşbaşı Kilisesi de size  harika bir Ordu manzarası sunacak. Eski evlere meraklıysanız Menekşe Sokak’taki restore edilmiş eski Ordu evlerini de görmeden geçmeyin derim.

15.00 – Geçtiğimiz yıl binlerce turisti ağırlayan Yason Burnu’na çeviriyoruz direksiyonumuzu. İsterseniz sahil yolundan gidip yol üzerinde Perşembe’yi de görebilirsiniz. Öğle yemeği için mola verdiğinizde birbirinden lezzetli balıklar arasında seçim yapmak zor. Yol boyunca dizilmiş yöresel yemek restoranlarından biri de seçenekler arasında. Yason’a giderken sizi önce farklı kuş türlerinin yaşadığı Hoynat Adası karşılayacak. Adanın cezbedici manzarası fotoğraf çekmek için ideal.

17.00 – Sonunda Yason Burnu. Burası aslında doğal bir yarımada. Her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği, Karadeniz’de gün batımının en iyi izlendiği yerlerden biri. Altın Post efsanesinin geçtiği yarımadada 1869 yılında yapılmış bir kilise yer alıyor. Burayı da gezdikten sonra çimlere uzanıp gün batımını izleyebilirsiniz.

19.00 – Akşam farklı bir güzelliğe bürünen Ordu’da, Sırrı Paşa ve İsmet Paşa caddeleri, şehrin kalabalığını görebileceğiniz, kendinizi hayatın içinde hissedebileceğiniz yerler. Akşam yemeğini efsane olmuş Ordu tostuna ayırın.”

Derginin kapak fotoğrafında Gölköy’de bulunan Ulugöl Tabiat Parkı yer alıyor. İçteki haberin fotoğraflarında ise Yason Burnu, Giresun Adası, Teleferik, Vonalı Celal, Giresun Kalesi, Taşbaşı Kilisesi, Ordu Pidesi ve Ordu Tostu ile marka olan Tostçu Kahraman Arslan bulunuyor. Ordu Hayat

Ulugöl Anadolujet Magazin Dergisi'ne kapak oldu Haberi Oku, Ulugöl Anadolujet Magazin Dergisi'ne kapak oldu Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anadolujet Uçak bileti al » Anadolujet Uçak uçak seferleri » Anadolujet Uçak bileti fiyatları
Etiketler » Anadolujet Uçak bileti al   » Anadolujet Uçak uçak seferleri   » Anadolujet Uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping