Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

THY, Balkanlar'ı yaz-kış keşfediyor Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

THY, Balkanlar'ı yaz-kış keşfediyor


Son yıllarda elde ettiği başarılar ile havacılık sektöründeki öncü konumunu günden güne pekiştiren ve zirveden inmeyen Türk Hava Yolları, Balkanlarda saklı kalmış güzellikleri keşfetmeyi amaçladığı “4 Mevsim Balkanlar” projesi ile kış aylarında gezi olanağı sunuyor. Projeyle hem kültürü hem de gönül bağı ile bizlere çok benzeyen Balkanlar’a yolculuğa çıkan ve yurtdışına çıkmak istediği halde kendi kültüründen çok da uzaklaşmak istemeyen ya da popüler destinasyonlar dışında farklılık arayanlara rehber niteliğinde yol hikayeleri yazmayı amaçlayan Türk Hava Yolları, projenin yaz ve sonbahar ayağında olduğu gibi kış ayağında da Balkan coğrafyasının güzelliklerini keşfetmeye devam ediyor.
 
Kampanyanın 4mevsimbalkanlar.com adlı web sitesinden yeni rotasını açıklayan ve bu rotada Balkanların tüm güzelliklerini keşfedeceği iki yol arkadaşı aradığını duyuran Türk Hava Yolları, düzenlediği 'Bavulunu Hazırla' yarışmasıyla iki kişiyi Balkanlar'a gönderdi. Yarışmanın kazananları Fatih Yılmaz ve Erhan Yıldırım rota üzerindeki ülkelerin başkentlerinde seyahat deneyimi yaşadı. İki talihlinin ilk durağı Balkanlar’ın masalsı şehri olarak bilinen, özellikle mutfak kültürlerindeki detaylar ile Türk kültürüne yakınlığıyla tanınan Slovenya’nın başkenti Ljubljana ve şehrin en gözde kayak merkezlerinden Kravavec ve Vogel oldu. Sonrasında Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e geçen ve ülkenin en büyük festivallerinden olan Kış Festival’inde Türk-Hırvat kültürünün ortak noktalarını ve ortak tatlarını keşfeden Yıldırım ve Yılmaz'ın üçüncü durağı Belgrad ve bölgenin en gözde kayak merkezi Kapaonik oldu. Belgrad’da tarihin izini süren ve Osmanlı döneminden kalan birçok kültürel mirası görme şansı bulan talihliler sonrasında Kapaonik’te kayak yaptılar.
 
BOŞNAK BÖREĞİ, BALKAN KÖFTESİ VE BOSNA KAHVESİ
 
Sırbistan’dan sonra Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’yı ziyaret eden ikili, Bosna sokaklarında yöresel tatları denedi. İkili daha sonra Vlasic ve Jahorina’da kayak ve karın keyfini yaşadı. İkilini Balkan turunda son durakları Bulgaristan oldu. Sofya, Bansko ve Borovets’i ziyaret eden talihliler, başkent Sofya’da şehri keşfedip Avrupa’nın en modern kayak tesislerinden birine sahip Bansko ve Borovets’te kayak yaptı. Fatih Yılmaz ve Erhan Yıldırım #okadaryakınki diyerek Türk kültüründen izler taşıyan Balkan coğrafyasında tarihsel ve yöresel yolculuğu yaşayan şanslı isimlerden oldu.
En Ucuz Uçak Bileti Alabileceğiniz Adres

http://goo.gl/zSa5eg

 

9 Kişiden Fazla Uçak Bileti Alacaksanız Şaşırtıcı Teklifler Aşağıdaki Linkte

http://www.grupbileti.com/online-grup-ucak-bileti-talebi.php

Türkiye'nin Her Yerine Tüm Otobüs Firmaları Seferleri ve Online Otobüs Bileti Al

AirStar Haberleri › THY, Balkanlar'ı yaz-kış keşfediyor haberi Türk Hava Yolları “4 Mevsim Balkanlar” projesini yaz aylarındaki gibi kış aylarında da sürüdürüyor. Projede, soğuk havalarda rota Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Bosna Hersek ve Bulgaristan'a çevrildi.

THY, Balkanlar'ı yaz-kış keşfediyor Haberini Oku, THY, Balkanlar'ı yaz-kış keşfediyor Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  
Google ARA: THY, Balkanlar'ı yaz-kış keşfediyor

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping