Online Uçak Online Otobüs Uçak Bileti
Sitemiz Barşan Tourism Alt Yapısını Kullanmaktadır..

UcakBiletiALL.net Ucuz Uçak Bileti İle Keyifli Uçuşlar Sizi Bekliyor

Belgrad Turizm Fuarı’nda Türk standına turizm okulları akın etti Haberi Oku - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Belgrad Turizm Fuarı’nda Türk standına turizm okulları akın etti


Sırbistan’da düzenlenen 55 ülkeden1153 katılımcının yer aldığı 38. Belgrad Turizm Fuarı’nda Türkiye standı fuara katılan ülkelerin Turizm Otelcilik Okulları, yöneticileri ve öğrencilerinin akınına uğradı.


Makedonya Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu öğrencileri ile Türkiye standını gezdiren öğretim üyeleri “Türkiye’nin herşeye rağmen turizmdeki başarısını bütün dünya merak ediyor. Biz derslerimizde Türkiye’nin tarihi ve kültürel güzellikleri yanında turizmdeki başarısını da ders olarak okutuyoruz”dediler.Türkiye Belgrad Turizm Fuarı’nda Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türk Hava Yolları başta olmak üzere 22 kurum tarafından temsil ediliyor. Türk standında fuarın ilk gününden itibaren ziyaretçilere; baklava, dağıtılarak Türk tadının tanıtımı sağlanıyor. Ebru sanatçısı tarafından geleneksel sanat gösterisi yapılıyor.

 

Makedonya Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu öğrencileri Türkiye standında “Türkiye’nin turizmdeki başarısını merak ediyoruz” dediler.

Belgrad Turizm Fuarı’nda Türk standına turizm okulları akın etti Haberini Oku, Belgrad Turizm Fuarı’nda Türk standına turizm okulları akın etti Haberini Yorum Yap, Paylaş
Etiketler; »Sırbistan Uçak Bileti Al
Etiketler » Sırbistan Uçak Bileti Al  
Google ARA: Belgrad Turizm Fuarı’nda Türk standına turizm okulları akın etti

SON EKLENEN VİDEOLAR

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
UcakBiletiALL.Net Güvenli Site haberler OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter UcakBiletiALL.Net Google+ ping