Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Sunexpress Çocuklar ve Hamile Olan Yolcular - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Sunexpress Çocuklar ve Hamile Olan Yolcular

Hamile Yolcular

 

 

35. haftanın bitimine kadar yani doğuma 4 hafta kalana dek anne adayları jinekolog raporu olmadan SunExpress uçuşlarında seyahat edebilirler. Bunun dışında kalan sürede anne adaylarının SunExpress ile uçması mümkün değildir.

 

Çocuklar

 

Çocuk ve ailelere özel hizmetler

 

Küçük çocuklu ailelere mümkün olduğu kadar rahat bir uçuşu geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bu bağlamda bu servis 0-2 yaş arasındaki minik yolcularımıza 10 kg serbest bagaj hakkı (sadece dış hat uçuşlarımızda geçerlidir), ücretsiz çocuk arabası, koltuğu taşınması gibi hizmetleri kapsar. Uçaklarımızda bebeğinizin altını değiştirebilmeniz için gerekli altyapı mevcuttur ve süt ya da mamasının ısıtılmasını isterseniz, kabin ekibimiz size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Seyahat bagaj bilgileri için tıklayın.

 

En ön sırada oturmayı garanti ederek (koltuk başına tek yönde 20 €) bebek yatağı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Bebek yatağı hizmetimiz en çok 11 kg ağırlığındaki bebek yolcularımız için geçerlidir ve sadece 1 A/B/C koltuklarında mümkündür (Lütfen bazı uçaklarımızda bebek yatağının 2 D/E/F koltuklarında olabileceğine dikkat ediniz, detaylı bilgi için lütfen travelcenter@sunexpress.com adresiyle iletişime geçiniz) Her uçağımızda sadece 1 bebek yatağı bulunmaktadır ve nihai konfirmasyon uçak değişikliği durumunda değişebilir. PDF formatındaki başvuru formuna buradan erişebilirsiniz.

 

Yalnız seyahat eden çocuklar (UM)

Çocuklar her zaman bizim özel konuklarımızdır, onları uçaklarımızda rahat ettirmek için çok çalışırız. 6 - 12 yaşları arasında tek başına seyahat eden çocuklar için dış hatlarda tek yönde 20 €, iç hatlarda tek yönde ise 20 TL karşılığında güvenli bir çocuk servisi hizmeti sunarız . Genç yolcularımız, güleryüzlü yer hizmeti personeli tarafından, check-in işlemleri tamamlandıktan sonra teslim alınır, boyunlarına ihtiyaç duyacakları tüm önemli seyahat dökümanlarının içeren zarf asılır, tüm güvenlik ve gümrük kontrollerinden geçirilerek uçaktaki görevlimize teslim edilir. Kabin ekibimiz tüm yolculuk boyunca genç yolcumuzla birebir ilgilenir. Genç yolcularımız varış meydanında da yer personeli tarafından uçaktan karşılanarak ebeveynine ya da karşılayıcısına teslim edilir. Çocuğunuz seyahatinin hiçbir aşamasında yalnız bırakılmaz.

 

Siz de SunExpress’in bu hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, uçuşunuzdan en az 72 saat öncesinde çocuğunuzun ismi, yaşı ve uçuş numarasını içeren talebinizi travelcenter@sunexpress.com.

Sunexpress Çocuklar ve Hamile Olan Yolcular Haberi Oku, Sunexpress Çocuklar ve Hamile Olan Yolcular Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Sunexpress Çocuklar ve Hamile Olan Yolcular » yolcu hakları » sunexpress Çocuk ve ailelere özel hizmetler »Yalnız seyahat eden çocuklar
Etiketler » Sunexpress Çocuklar ve Hamile Olan Yolcular   » yolcu hakları   » sunexpress Çocuk ve ailelere özel hizmetler   » Yalnız seyahat eden çocuklar  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping