Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • ucak-ucus-bilgileri-ucak-kalkis-inis-saatleri-online-ucak-takibi
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Sunexpress Uçak İçi İkramlar - En Ucuz Uçak Bileti - UcakBiletiALL.Net

Sunexpress Uçak İçi İkramlar

Sunexpress Uçak İçi İkram

Uluslararası uçuşlar

Buna ek olarak SunExpress, uçakta satın alabileceğiniz sıcak ve soğuk içeceklerden alkollü içeceklere, aperatiflerden tatlılara kadar geniş bir ürün yelpazesini uçak içerisinde satın alabilmeniz için hazır bulunduruyor. İsterseniz,  SunCafé menülerinden birini uçuşunuzdan önce de sipariş edebilirsiniz.


Yanınızda getirdiğiniz veya uçaktaki Duty-Free portföyümüzden aldığınız alkollü içeceklerin, gümrük işlemlerinden geçirilmeden önce açılmasının yasak olduğunu lütfen dikkate alın.
 

Türkiye iç hat uçuşlarında

 

SunTimes uçuş dergimizde yer alan SunCafé menümüz size taze hazırlanmış sandviçler, lezzetli aperatifler, alkolsüz içecekler, şarap ve bira gibi, satın alabileceğiniz geniş bir yiyecek ve içecek yelpazesi sunmaktadır.
 

SunCafé

Açlığınızı  unutturacaksandviçler, simitler veya lezzetli atıştırmalıklar –SunCafé, uçakta satın alabileceğiniz,  aperatifleri, alkollü ve alkolsüz içecekleri de içeren geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ürünlerimize ilişkin daha ayrıntılı bilgileri, buradan görüntüleyebileceğiniz gibi, uçakta ön koltuğunuzun cebinde bulunan SunTimes dergimizdeki menümüzde de bulabilirsiniz.

 

SunCafe’de Neler Var

Uçuşunuzu daha da keyifli hale getirin: Kendinizi ve en sevdiklerinizi bir sonraki SunExpress uçuşunda SunCafe’nin sunduğu geniş ürün yelpazesi ile şımartın. Uluslararası uçuşlarda sadece 12 Euro'ya ve Türkiye iç hat uçuşlarında 15 TL'ye zengin bir öğün sizi bekliyor. Menü siparişinizi 
buradan kolayca verebilirsiniz.

 

Özel aperatifler

Gıda alerjileri veya özel yiyecek tercihleriniz söy konusu olduğunda, uçuştan 72 saat öncesine kadar Çağrı merkezimiz / Travel Center yoluyla 5.- € ilave ücret karşılığında belirli özel yiyeceklerin siparişini verebilirsiniz. Vejetaryen, laktozsuz, diyabet hastalarına uygun ve glütensiz yiyecekler arasından seçim yapabilirsiniz. 

Sunexpress Uçak İçi İkramlar Haberi Oku, Sunexpress Uçak İçi İkramlar Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Sunexpress Uçak İçi İkram » Uluslararası uçuşlarda ikramlar » Türkiye iç hat uçuşlarında ikramlar » sunexpress Özel aperatifler
Etiketler » Sunexpress Uçak İçi İkram   » Uluslararası uçuşlarda ikramlar   » Türkiye iç hat uçuşlarında ikramlar   » sunexpress Özel aperatifler  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
ucuz uçak biletleri
OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter ping